Google Pixel 3 / 3XL Telefon, Pixel Slate Tablet, Home Hub Teknik Özellikleri, Fiyatı

Google Pixel 3 telefonlarını, Pixel Slate tabletini, Google Home Hub’ı duyurdu!

Sponsorlu Bağlantılar

Google “Made by Google” etkinliği sırasında en önemli duyurular yaptı. New York City’de yapılan Google Etkinliği’nde, şirketin yeni amiral gemisi Pixel 3 telefonları, Pixel Slate karma tableti ve Google Home Hub’ı da içeren 2018 için yeni cihaz serisini tanıttı.

Piksel 3 ve Piksel 3 XL:

Google etkinliğindeki en büyük açıklama, hiç şüphesiz yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL telefonlarının tanıtımıydı. Sızıntı haberlerini çevrimiçi olarak takip ediyorsanız, kablosuz şarj Qi ve geniş açılı ön yüz kamerası gibi yeni modellerle ilgili hemen hemen her şeyi zaten biliyorsunuz.

Bu mobil cihazlar, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 4GB bellek gibi aynı dahili içeriğe sahiptir. Ekran ve pil boyutları olarak ön plana çıkmaktadır. Pixel 3, 5.5 inç (2160 x 1080) ekrana ve 2915 mAh pile sahipken, Pixel 3 XL, devasa bir çentik ve 3430 mAh pil ile birlikte 6,3 inç (2960 x 1440) ekrana sahip. Pixel 3 ve Pixel 3 XL, 64 GB veya 128 GB depolama alanına sahip olacak ve bunların 18 Ekim’de kullanıma sunulması bekleniyor. Ön siparişler Google Store’da mevcut. Fiyatlandırma 799 – 899 dolar gibi bir rakam ile karşımıza çıkacakları yönünde.

Google Home Hub:

Google ayrıca, dokunmatik özellikli bir ekran içeren Ev hoparlörlerinin yeni bir sürümünü de tanıttı. Bazı büyük hoparlörlere yerleştirilmiş bir tablet gibi. Cihaz, akıllı cihazlarınızı evinizdeki (örneğin kameralar, termostatlar ve ışıklar) ve tabii ki arama motorunun sunduğu tüm servislere erişmek için kontrol eden bir merkez olacak şekilde tasarlanmıştır.

Google Home Hub, Chalk, Charcoal, Aqua ve Sand olmak üzere dört renkte sunulacak ve şimdi ön sipariş verebilir ve 149 dolar fiyat etiketine sahiptir.

Pixel Slate:

Google, yine Chrome OS çalıştıran yeni Pixel Slate 2’si 1 arada tabletiyle tabletlere yeniden bahis yapıyor. Bir Microsoft Surface cihazında çalışan Windows 10’a benzer şekilde, işletim sistemi masaüstü ve masa modları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapar ve Android uygulamalarını Play Store’dan çalıştırabilirsiniz.

Tablet ayrıca, yuvarlak tuşlar ve izleme paneli bulunan çıkarılabilir bir folio ile donatılmış bir klavyeye de sahiptir. Pixel Slate, bir Celeron işlemcisinden, Intel 8. Nesil Core i7‘ye kadar çeşitli donanım konfigürasyonlarına sahip. Fiyatlandırma 599 dolardan başlıyor, klavye 199 dolara satılacak ve kalem 99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Google Pixel Slate‘in bu yıl yayınlanması bekleniyor ve ön sipariş henüz mevcut değil.

Bu yeni ürünlerin yanı sıra Google, yeni telefonları ve bazı ekstra özellikleri için yalnızca kablosuz bir şarj cihazı olan Pixel Stand’ı da tanıtıyor. Buna ek olarak şirket, yüzde 15 oranında performans artışıyla yeni bir Chromecast cihazını 60 fps hızında 1080p videolar için destek getirdiğini duyurdu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
190 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.