GoodSync İndir – Mac için Dosyaları Otomatik Senkronize Etme ve Yedekleme

GoodSync İndir – Mac için Dosyaları Otomatik Senkronize Etme ve Yedekleme

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu30.4 MB
ÜreticiSiber Systems, Inc.
İşletim SistemiMac OSX 10.10 ve üstü (64 bit Intel)
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac için Dosya Senkronizasyon ve Yedekleme Yazılımı

GoodSync tüm masaüstü bilgisayarlarınız, dizüstü bilgisayarlarınız, sunucularınız ve harici sürücüleriniz arasında tüm fotoğraflarınızı, müziklerinizi, e-postalarınızı ve diğer önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

Sponsorlu Bağlantılar

GoodSync ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Türkçe dil desteği bulunan dosya senkronizasyon ve yedekleme programıdır. Kullanımı kolay bir arayüz ile karşımıza çıkmaktadır. Güvenilir bir şekilde bütün cihazlar arası eşitleme imkanı sunarak her türlü dosyayı yedekleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullandığından dolayı en iyiler arasında gösterilir.

Herhangi bir ağ bağlantısı kullanarak, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli olan her çeşit dosyayı otomatik bir şekilde senkronize eder ve yedekler. Dosyaları güncel tutmak için tek bir tıklama yeterli olacak.

GoodSync Nasıl Yüklenir ve Kurulur?

GoodSync Nasıl Çalışır!

1. GoodSync’i kurun:

Windows, MAC, LINUX veya NAS platformlarını indirin ve yükleyin. Gelişmiş GoodSync özelliklerine ilk 30 gün boyunca ücretsiz erişin.

2. İlk GoodSync işinizi oluşturun:

İlk GoodSync işinizi oluşturun ve adlandırın ve tek yönlü yedekleme veya iki yönlü senkronizasyon arasında seçim yapın.

3. Kaynak ve hedef klasörleri seçin:

Yedeklemek veya senkronize etmek ve hedeflerini seçmek için sevdiğiniz dosyaları bulun. GoodSync tüm ana protokolleri ve bulut hizmetlerini desteklemektedir.

4. Otomasyon seçeneğinizi seçin:

GoodSync işinizi gerçek zamanlı, periyodik veya planlı otomasyon seçenekleriyle otomatikleştirin. Tek bir dosyayı bir daha asla kaybetmeyeceğinizi bilerek rahatlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
154 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.