GlassWire – İnternet Ağ Etkinliğini İzleyip Analiz Etme Programı

GlassWire – İnternet Ağ Etkinliğini İzleyip Analiz Etme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33.5 MB
ÜreticiSecureMix, LLC.
İşletim SistemiSecureMix, LLC.
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Ağ Ekinlik İzleme Aracı

GlassWire Güvenlik Duvarı ile gizli tehditleri tespit edin. Geçmişteki ve geçmişteki ağ etkinliklerini anında gör. Kötü amaçlı yazılımları algılayın ve kötü davranan uygulamaları engelleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

GlassWire, ağ etkinliğini izlemek ve analiz etmek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Bir ağ bağlantısını kullanarak uygulamaları, süreçleri ve sistem hizmetlerini kolayca görüntülemenizi, belirli bir İnternet erişimini engellemenizi veya belirli bir süre içinde gelen ve giden transfer istatistiklerini taramanızı sağlar.

Program, basit işlemlerle ve motiflerin desteği sayesinde görünümü değiştirilebilen, modern ve zarif bir grafik arayüzü ile karakterize edilmiştir. Kullanılabilen tüm fonksiyonlar özel sekmelerde düzenlenmiştir. Aralarında, gelen ve giden aktarmaların grafik analizi, dahili güvenlik duvarının çalışması, ağa / ağdan gönderilen veri miktarının izlenmesi ve Internet’e bağlanan bileşenler hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi için kullanılan araç ve seçenekleri bulabilirsiniz.

Ağ bağlantısının genel analiz olasılığı dışında çeşitli zararlılarla kolayca baş etmek için başarıyla kullanılabilir. Şüpheli süreçleri kolayca tespit edebiliriz, örneğin gizli verileri çalmak ve ardından İnternete erişimi engellemek ve daha bir çok sorun karşısında yardımcı olacak başarılı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
185 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.