Glary Disk Cleaner İndir – Gereksiz, Geçici Sistem Dosyalarını Temizleme

Glary Disk Cleaner İndir – Gereksiz, Geçici Sistem Dosyalarını Temizleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.9 MB
ÜreticiGlarysoft Ltd.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Geçici Sistem Dosyalarını Kaldırma Programı

Windows Bilgisayarınızı temiz tutun ve geçici sistem dosyalarını kaldırarak, tarayıcı önbelleğini temizleyerek veya özel klasörleri boşaltarak en iyi performansta çalışmasına yardımcı olmak için bu ücretsiz programı indirerek deneyin. Windows’daki uygulamalarla veya çevrimiçi sörf yaparken çalışırken, bilgisayarınız geçici dosyaları veya benzeri verileri üretir ve saklar. En üst düzeyde performans ve hızla çalışmasını sağlamak için periyodik olarak disk temizleme işlemini gerçekleştirmeniz önerilir. Bunu, Glary Disk Cleaner programını kullanarak yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçici veya gereksiz dosyaları kaldırın

Windows’daki varsayılan disk temizleme yardımcı programının aksine, Glary Disk Cleaner ayrıntılı tarama sonuçlarını görüntüler, böylece silinecek dosyaları seçebilirsiniz. Kategori listesi, sistem ve kullanıcı geçici dosyaları, küçük önbellek, hata raporları, günlük dosyaları, bellek dökümü, geri dönüşüm kutusu verileri, geçersiz kısayollar ve benzeri olmak üzere çok daha uzun listeyi temizleyebilirsiniz.

Ayrıca, eski Windows Güncelleştirmeleri verisinden, indirilen program dosyalarından ve Windows Installer tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları kaldırmak için kullanabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile, Glary Disk Cleaner’ın hedeflemesi gereken klasörleri yapılandırabilirsiniz.

Sonuç

Glary Disk Cleaner, silinen dosyalar üzerinde genişletilmiş denetimi sunan özel Windows temizleme yardımcı programına iyi bir alternatiftir. Temizlemeye ihtiyaç duyan standart veri kategorilerinden ayrı olarak, oluşturulan geçici dosyaları otomatik olarak silmeye çalışırken, uygulamanın izlemesi için yüklü diğer programları ve özel konumları ekleyebilirsiniz. Geçici veya gereksiz dosyalardan kurtulmanıza yardımcı olarak, yalnızca sistemi optimize ettiği gibi, aynı zamanda depolama alanını da boşa çıkarır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
29 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.