Gelişmiş Trigonometri Hesaplama Programı (Trigonometri Hesap Makinesi) İndir

Gelişmiş Trigonometri Hesaplama Programı (Trigonometri Hesap Makinesi) İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.2 MB
ÜreticiRenato Alexandre Santos Freitas
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Profesyonel Advanced Trigonometry Calculator Programı

Çok sayıdaki matematik fonksiyonları için destek sağlayan bu uygulamanın konsol benzeri GUI’si ile trigonometri hesaplamaları gerçekleştirmenize yarayacak ücretsiz bir programdır. Gelişmiş Trigonometri Hesap Makinesi, size yüksek düzeyde hassasiyet sağlarken, en az gayretle matematiksel işlemleri yapmanın güvenilir bir yolunu sunmayı amaçlayan basit ve etkili bir yazılım çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Komut satırı GUI’si ve öğrenilmesi kolay bir sözdizimi

Aracın yalnızca bir CMD arabirimi üzerinden çalıştığını belirtmek gerekir; bu nedenle, sunabileceğinden tam olarak yararlanabilmek için Komut Satırı ile çalışmanın bazı temel bilgilere sahip olmanız gerekir. Uygulama, özelliklerin yanı sıra bir komut satırı üzerinden de çağırılabilir. Kullanıcılar, çeşitli işlevleri otomatik olarak çözmek için komut ve sözdizimi işlevlerinin yanı sıra otomatik metin işleci de kullanabilir.

Bununla birlikte, Gelişmiş Trigonometri Hesap Makinesi, size en iyi sonuçları elde etmek için kullanabileceğiniz bağımsız değişkenleri öğrenmenizi sağlayacak ağır bir yardım dokümantasyonu ile birlikte gelir. Genel olarak, uygulamanın kullanımı zor değildir, ancak yeteneklerinden tamamen yararlanmak için tüm mevcut komutların üzerinden geçmek biraz zaman alıyor.

Karmaşık matematiksel hesaplamaları anında yapın

Program, yapısallaştırma amaçları için ‘Trigonometri’, ‘Hiperbolik’, ‘Dijital Sinyal İşleme’, ‘Logaritma’, ‘Aritmetik’ ve ‘İstatistik’ olmak üzere gruplandırılmış  bir şekilde gelmektedir.

Uygulamanın trigonometri tarafında olan araç, sinüs ve kosinüs, teğet ve kotanjant, sekant ve kosekant fonksiyonlarını hesaplayabilmektedir. Aynı zamanda, gerçekleştirebildiği ‘Hiperbolik’ işlemleri, ters trigonometrik hesaplamaları çözmeye yöneliktir.

Diğer aritmetik işlemleri (toplama, çıkarma, çarpma, bölme, vb.) Yürütmenin yanı sıra logaritmaları belirlemenizi sağlar. Hatta istatistiksel hesaplamalar sağlayabilir. İkinci dereceden denklemler, Komut İstemi ile tamamen desteklenen karmaşık sayılardan oluşan bir / b / c ile bile Gelişmiş Trigonometri Hesaplayıcısında çözülebilir.

Ayrıca, uygulamayı yeniden başlatmak ve ayarları sıfırlamak, geçmiş dosyasına erişmek ve kaynak kodu konumunu taramak için komutlar var. Komutların ve işlevlerin detaylı bir listesini ve Advanced Trigonometry Calculator’ın kullanımını örneklemek için, yardımcı programla birlikte verilen yardım dosyasına danışabilirsiniz; bunun nasıl çalıştığını anlamaya çalışmak zorunda kalmadan tam potansiyelini keşfetmenize olanak tanır.

Sonuç

Gelişmiş Trigonometri Hesap Makinesi, zorlu matematik hesaplamaları çözmede size yardımcı olabilecek kapsamlı ve erişilebilir bir uygulamadır; yalnızca birkaç tuş vuruşuyla, ağır yazılımlara başvurmaya veya daha kötüsünü elden kurtarmak zorunda kalmanızdan kurtarırsınız.

Advanced Trigonometry Calculator Portable İndir

Advanced Trigonometry Calculator tanıtım videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
167 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.