Game of Thrones Winter is Coming Kayıt Ol Oyna (Windows, Mac, Linux)

Game of Thrones Winter is Coming Kayıt Ol Oyna (Windows, Mac, Linux)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuYok
ÜreticiYoozoo / GTArcade
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Game of Thrones: Winter is Coming Strateji Oyunu

Game of Thrones Winter is Coming; Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için destek bulabileceğiniz ve ücretsiz olarak gerçek zamanlı tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz strateji oyunudur. Şehir kurmaya dayalı oyun yapısı ile oynayacağınız oyunu tarayıcı üzerinden oynamanın yanı sıra, Windows 7 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan bilgisayarınız için de GTArcade uygulamasını indirerek oynamak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Westeros, savaşta olan bir ülkedir. Kendi Westerosi kalenizi oluşturun ve uygun bir lord olarak yönetin. Stratejiye dayalı bir oyun olduğu için kuracağınız stratejilerde hamle için birlikler oluştur ve düşman birliklere ağır darbeler indir. Bunun yanında yaklaşmakta olan kış içinde hazırlık yapılması gerekiyor. Tronların oyununu oynayacağınız oyunda kazanacak mısınız yoksa ölecek misiniz sorusu elbette nasıl bir stratejist olduğunuza bağlı.

Onlarca dil desteğinin içinde Türkçe seçeneği de mevcut. Kayıt olma işlemi için e-posta ve şifre belirleyerek ayarlayabilir yada Facebook, Google+, Twitter, Yahoo! veya hotmail hesap bilgileriniz ile kayıt işlemini halledebilirsiniz. Yönlendirileceğiniz sayfada ki “JOIN BATTLE” tıklayarak kayıt sayfasını ekrana çıkarın.

Game of Thrones Winter is Coming Kayıt Ol

Game of Thrones: Winter is Coming Oyun Videoları:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
118 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.