Galaxy Note 9 8GB RAM ile 512GB Depolama Alanı ile Gelebilir!

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi tanıtımına hala belli bir süre varken, en yeni amiral gemi cihazlarından olacak olan Note 9 daha fazla dahili depolama alanı sunarken, aynı zamanda RAM’i de artıyor. Şu anda, Samsung’un Galaxy S9 serisi için sunduğu en yüksek dahili depolama kapasitesi 256GB’tır, ancak Galaxy Note 9 ile bunu 512GB’a yani iki katına çıkararak bir microSD kart yuvası aracılığıyla genişletebileceği de yansıyan bilgiler arasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Note 9’un Qualcomm Snapdragon 845 ile birlikte ABD’de teslimat yapması bekleniyor. Geriye kalan pazarlar için ise Qualcomm modelinden daha hızlı olabilecek olan Exynos 9810 yongasını alacak. Kamera departmanı ile ilgili olarak, son Galaxy S9 + gibi ikincil bir telefoto lensin yanında değişken bir diyafram ana kamerası da bulunacağı söyleniyor. Note 9’un sesli asistan Bixby 2.0 ile birlikte gelecek.

Twitter kullanıcısı Ice Universe, Note 9’un 3.850mAh veya 4.000mAh pil alacağını söyledi. Note 9’un şarj için USB Type-C’ye sahip olması ve hem Hızlı Şarj hem de kablosuz şarjın desteklenmesini bekliyoruz. Ayrıca Not 9’un, selefi olduğu ve amiral gemisi cihazlarının beklediği gibi suya ve toza dayanıklı IP68 olmasını bekliyoruz.

İşletim sistemi olarak da Android 8.1 Oreo yüklü olarak geleceğe benziyor. Çıkış tarihi olarak Temmuz ayı sonlarında, Ağustos ortasında veya Eylül ayında yapılacak tanıtım ile duyurulacağı da artık kesinlik kazanmış gibi.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
112 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.