FreeVimager Portable İndir : Ücretsiz Resim Editörü

FreeVimager Portable İndir : Ücretsiz Resim Editörü

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.6 MB
ÜreticiContaware
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Taşınabilir Ücretsiz Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı

Bir veya daha fazla görüntüyü yönetmenize, düzenlemenize ve dönüştürmenize, ayrıca slayt gösterileri, ses parçaları ve AVI dosyalarını oynatmanıza olanak tanıyan bir resim görüntüleyici. Taşınabilir FreeVimager, resimlerin görüntülenmesine ve düzenlenmesine, ayrıca şarkı ve video oynatılmasına yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuş küçük bir yazılım uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu FreeVimager‘ın taşınabilir sürümüdür. Bu yardımcı programı, yalnızca program dosyalarını taşınabilir bir aygıta (USB sürücüsü) kopyalayıp yürütülebilir dosyayı çift tıklayarak elinizin altında olabilecek herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Resim formatlarını içe aktarma

Bu yazılım aracı, AVI, AIF, WAV, MP3, AU, WMA için BMP, GIF, JPG, TIF, PNG, PCX ve EMF de dahil olmak üzere çok çeşitli dosya türlerinden içe aktarımı destekler. Bir seferde birden fazla fotoğraf açmak ve onları slayt gösterisi olarak oynatmak mümkündür.

Resimleri döndürün, efekt uygulayın, kırmızılıkları giderin

Resimleri döndürme, çevirmeme, yeniden boyutlandırma veya kırpma, kırmızı gözleri düzeltme, kenarlıklar ekleme veya negatif efekti oluşturma ve parlaklık ve kontrast seviyelerini kontrol etme gibi avantajlardan yararlanabileceğiniz birden fazla düzenleme seçenekleri vardır. Bunun dışında, projelerinizi HDD’ye PDF olarak veya diğer resim biçimleri olarak kaydetmek ve bunları basmak veya e-postayla göndermek, tüm ekranın fotoğraflarını çekmek ve bir fotoğrafla ilgili bilgileri görüntülemek mümkündür.

Sonuç

Portable FreeVimager, resimlerinizi görüntüleme ve düzenleme konusunda yararlı bir yazılım parçasıdır. Bu, iyi bir yanıt süresi, kullanıcı dostu bir arayüz ve tamir etmek için pek çok seçenek sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
94 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.