FreeVimager İndir : Windows için Ücretsiz Hızlı Resim Görüntüleyici ve Editör

FreeVimager İndir : Windows için Ücretsiz Hızlı Resim Görüntüleyici ve Editör

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiContaware
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Resim Görüntüleme ve Editör Programı

Görüntüleri bu kırpma, yeniden boyutlandırma veya döndürerek, hatta bu diğer programlara dönüştürerek, bu kullanışlı programın yardımıyla görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. FreeVimager, kullanıcı dostu bir ortamda görüntü dosyalarınızı kolayca görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sürükle bırak özelliği

Programın arabirimi gezinmek için çok basit ve basittir. Resimler, dosya tarayıcısı veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak içe aktarılabilir. Dolayısıyla, fotoğraflarda ileri-geri gidip tam ekran moduna geçebilir ve yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Buna ek olarak, arka plan rengini değiştirebilir, kenarlıkları etkisizleştirebilir ve yüksek kalitede gerilmeyi sağlayabilirsiniz.

FreeVimager Portable İndir

Çeşitli ayarlar yapabilme

Buna ek olarak, arka plan rengini değiştirebilir, kenarlıkları etkisizleştirebilir ve yüksek kalitede gerilmeyi sağlayabilirsiniz. Ayrıca slayt gösterisi oluşturabilir ve oynatabilir, gecikmesini ve geçişini ayarlayabilir (ör. Slayt içeriği, harmanlama), bunun yanı sıra sonsuz döngü ve rastgele modu etkinleştirebilirsiniz.

Resimleri yeniden boyutlandır, kırp, efektler uygula

Ayrıca, görüntüleri döndürebilir, yeniden boyutlandırabilir ve kırpabilir, kenarlıklar ekleyebilir, efektler uygulayabilir (örneğin gri tonlama, parlaklık, kontrast, kırmızı göz), renkleri dönüştürebilir, JPEG ayarlarını yapılandırabilir (örneğin, EXIF minyatür görüntüsü ekleyebilirsiniz), geri alma ve tekrarlama işlevlerini kullanabilirsiniz resimleri yeniden adlandırırken veya bunları PDF belgelerine dönüştürdüğünüzde.

Sonuç

Görüntüleri yeniden boyutlandırmak ve yeniden adlandırmak, dosya bilgilerini görüntülemek, dosya ilişkilendirmeleri yapmak, FreeVimager’ı sistem başlangıçta otomatik olarak çalıştırmak, birden çok örneğe izin vermek, harici programlarla otomatik açmayı devre dışı bırakmak vb. için bir toplu işleme aracı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
123 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.