Freemake Video Converter İndir – Profesyonel Video ve Film Dönüştürücü

Freemake Video Converter İndir – Profesyonel Video ve Film Dönüştürücü

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34.8 MB
ÜreticiDigital Wave LTD
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için HD Video ve Filmleri Kalite Kaybı Olmadan Dönüştürün

Freemake Video Converter 500’den fazla biçimi destekleyen AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, 3GP, MPEG, DVD, Blu-ray, MP3, iPhone, iPad, PSP, Android, Xbox, Samsung, Nokia, BlackBerry gibi zengin cihazlar için ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortam yürütme özelliğine sahip herhangi bir cihaz için klipleri ücretsiz dönüştürün. Apple, Windows, Google Android, Sony PSP, Xbox, Samsung, Nokia, Huawei, Xiaomi, BlackBerry telefonları, tabletleri, konsolları için hazır profilleri kullanın. Eski cep telefonları için farklı dosya formatlarını 3GP olarak değiştirin. Nadir gadget’lar için, kendi dönüştürme ayarlarınızı oluşturun ve kullanın.

HD filmleri kalite kaybı olmadan dönüştürün, ör. MP4’ten AVI’ye. Freemake ağır 4K, Full HD 1080p, HD 720p dosyalarını HD kameralar, video kameralar, YouTube, Blu-ray’den dönüştürür. Dönüşüm yapmadan önce ihtiyacınız olmayan video parçalarını kesin. Herhangi bir parçayı 90 veya 180 derece döndürün. Klipleri birine ekleyin. Siyah çubukları kaldırın. Altyazılı filmleri herhangi bir format veya aygıta dönüştürün. Filminize altyazılar (SRT, ASS, SSA) ekleyin. Altyazı düzenleme boyut ve yazı tipi. Özel karakterler & Unicode desteği de bulunuyor.

NOT: Bazı virüsten koruma uygulamaları, Freemake Video Dönüştürücüsünü virüslü olarak tetikleyebilir. Bu uyarılar aslında yanlış pozitiflerdir, bu nedenle aracı indirip yüklemek güvenlidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
163 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.