Freegate Professional Edition İndir – Profesyonel Proxy Programı

Freegate Professional Edition İndir – Profesyonel Proxy Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.8 MB
ÜreticiDynamic Internet Technology, Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Web’de Gezinmek için Sınırsız Erişim Programı

Dünya çapında İnternet kullanıcıları tarafından kullanılan Freegate, devlet sansürünü atlatmak için gerekli bir araçtır. Bir ülkenin veya kurumun sansürüne veya kısıtlamalarına rağmen web’in keyfini çıkarmaya devam etmek için güvenli bir portala, güçlü bir proxy sunucu sistemine bağlanmakta özgürdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım birkaç tıklama ile tüm İnternet kaynaklarına erişim sağlamak için Çin, İran, Vietnam veya başka bir ülkedeki insanlar için yararlıdır. Freegate, tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir. Program basit ve İnternet tarihini temizlemek için bir seçenek içerir. Bu özellik, ziyaret edilen web sitelerinin tüm geçici dosyalarını siler. İnternet hızına bağlı gecikmelerden en az şekilde etkileneceksiniz.

Uygulamada, yazılım Dynaweb adında bir dinamik proxy sunucu sansür sistemi kullanıyor. Bu portal, kullanıcıların sansür nedeniyle erişilemeyen siteleri görüntülemesine izin verir.

Bunu yapmak için, basitçe programı başlatın ve şifreli bir tünel kullanarak korunacak bir Internet Explorer örneğini başlatmak için Dynaweb ile bağlantıyı başlatın. Böylece kullanıcı kendi tercihinin URL’sini kullanabilir ve kısıtlama olmaksızın erişebilir, sayfalar her zamanki gibi görünür.

Başlatılması ve durdurulması kolay olan Freegate, herhangi bir karmaşık yazılım veya yapılandırma gerektirmeyen kullanımı kolay bir anti-sansür programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
188 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.