Free MP4 to AVI Converter Portable İndir – Türkçe Video Dönüştürücü

Free MP4 to AVI Converter Portable İndir – Türkçe Video Dönüştürücü

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.9 MB
ÜreticiJacek Pazera
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Taşınabilir Video Dönüştürme Programı

MP4 video dosyalarıAVI veya MPG formatına dönüştüren ücretsiz video dönüştürücü. Free MP4 to AVI Converter, AVI veya MPG (MPEG-1, MPEG-2) içine MP4, M4V ve MP4V dosyalarını dönüştüren programın taşınabilir (Portable) sürümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

MP4 dosyaları genellikle video sitelerinde (YouTube), taşınabilir oynatıcılarda (iPod, PSP), cep telefonlarında (iPhone) ve diğer cihazlarda kullanılır. Maalesef birçok oyuncu ve video düzenleme yazılımı MP4 formatını desteklemez. Bu durumda, MP4 dosyasını AVI veya MPG gibi daha yaygın formatlara dönüştürmek gereklidir.

Program, acemi kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir dizi önceden tanımlı ayarlara (profiller) sahiptir. Daha gelişmiş kullanıcılar enkoder tarafından kullanılan video ve ses kodlama parametrelerini özelleştirebilir (ses ve video codec’i, ses ve video bit hızı, fps, örnekleme frekansı, çözünürlük, ses ve diğer).

Uygulama arabirimi çok basit ve kullanıcı dostu. Video dosyalarını dönüştürmek için, sürükleyip ana pencereye bırakın ve araç çubuğundaki Dönüştür düğmesini tıklayın.

Varsayılan ayarlarda, uygulama dosyaları Xvid video kodlayıcı ve MP3 ses kodlayıcı kullanarak dönüştürür ve orijinal video ve ses kalitesini korumak için tüm kodlama parametrelerini otomatik olarak seçer.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
306 kez indirildi

Free MP4 to AVI Converter Portable İndir – Türkçe Video Dönüştürücü Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Mehmer dedi ki:

    Merhaba

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.