Free Download Manager Portable İndir

Free Download Manager Portable İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.8 MB
ÜreticiFree Download Manager
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Popüler Dosya İndirme Yöneticisi

İnternet’ten yüksek hızda herhangi bir dosyayı indirin, sitelerinizi organize edin, kuyruk oluşturun, videoları ve torrent dosyalarını kolaylıkla indirmenize yardımcı olacak Free Download Manager indirme yöneticisi programının taşınabilir sürümüdür. Bir indirmeyi tamamlamak için gereken süreyi önemli ölçüde düşürdükleri için indirme yöneticilerine çoğu zaman tüm PC kullanıcıları tarafından ihtiyaç duyulmaktadır. Taşınabilir Free Download Manager son derece yararlı olabilecek bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sezgisel arayüz

Uygulama, sezgisel düzeni sayesinde anlaşılması kolay basit bir arayüze sahiptir. Ücretsiz İndirme Yöneticisi, torrent dosyaları, bir indirme zamanlayıcı, her dosya ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve Flash videolarını indirme kabiliyeti ile birlikte gelir. Ayrıca, indirilen dosyaları ayrı klasörler halinde saklamak için gelişmiş bir düzenleyici de bulunur.

Çeşitli formatları entegre edebilme

Ayrıca AVI, FLV, WMV, MPEG, MP4 ve MP3 gibi birçok yaygın formatları destekleyen entegre bir medya dönüştürücü ile birlikte gelir. Böylece videoyu indirmek için kullandığınız aynı uygulamayla kodlayabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarda yüklü olan programı kullanarak bir virüs kontrolü yapabilirsiniz. Gelişmiş ayarlar, kullanıcıların bağlantı hızını seçmelerine izin verir ve uygulamanın bunu otomatik olarak yapmasını sağlar.

Sonuç

Uygulama tamamen taşınabilir olduğundan, çalışması için bilgisayara yüklenmesi gerekmez ve flaş sürücüler gibi çıkarılabilir aygıtlardan başlatılabilir. Daha az tecrübeli bireylerin bu programı yüklemek ve özelleştirme konusunda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşacaklarını düşünmüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
104 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.