Fotoğrafları Müzikli Video Yapma Programı İndir

Fotoğrafları Müzikli Video Yapma Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFour Apps
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce

Android için Ücretsiz Fotoğraflardan Video Hazırlama

Four Apps tarafından tasarlanan program olan Video Yapma Fotoğraf Muzikli uygulaması size fotoğraflarınızı kullanarak müzikli videolar hazırlayacaksınız. Android akıllı cihazınız için profesyonel video slayt programı arıyor iseniz o zaman bu programı başarılı bir şekilde kullanarak videolar hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim müzik video slayt yapma programı olarak küçük videolar güzel fotoğraf slayt gösterilerini sevdiğiniz müzikler eşliğinde hazırlayabilir, bireysel ayrıntılarını düzenlemek, eklemek veya başka ilginç efektler ekleyerek yeniden yaratmak, dogum günü video slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz en iyi fotoğraf slayt gösterisi hazırlayıcısıdır.

fotograflari-muzikli-video-yapma-programi-indir

Hd fotoğraf slayt programı sadece 3 adımda videolar hazırlamanıza yardımcı olacak. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı seçin. Çıkartmalar, düzenlemek, eklemek çalma ve kaydetme, en sevdiğiniz müzik eklemek, görsel efekt seçimlerini yapın. Facebook, YouTube, Instagram, What’sApp, LINE gibi platformlar aracılığı ile paylaşın. Fotoğraf eklerken aynı anda birden fazla görüntüler seçin. Anında fotoğraflar çekerek hazırlayabileceğiniz gibi kütüphaneden de seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5553 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.