fman İndir – Windows için Çift Bölmeli Dosya Yönetme Programı

fman İndir – Windows için Çift Bölmeli Dosya Yönetme Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.01 MB
ÜreticiMichael Herrmann
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Çift Ekranlı Dosya Yönetme Aracı

fman, Windows, macOS ve Linux için çift bölmeli bir dosya yöneticisidir. Özelleştirme için özel eklentileri destekler ve genişletilebilir. Bir dizine atlamak için Ctrl + P tuşlarını kullanın. Fman en çok hangi klasörleri ziyaret ettiğinizi hatırlar ve önce onları önerir. Bu, dizinler arasında manüel olarak gezinmekten çok daha hızlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlamak için en kolay yol, komut paletini (Ctrl + Shift + P) görüntülemektir. Bu, fman’ın desteklediği çeşitli komutları ve kısayol tuşlarını listeler: Kopyala (F5), Taşı (F6), Aç (Enter), Sil (Del), Yeniden adlandır (Shift + F6), Klasör oluştur (F7), Panoya kopyala (Ctrl + C), Panoya yollarını kopyala (F11), Geçerli klasördeki terminali (Windows’ta cmd.exe) açın (F9), Yerel dosya yöneticisini (F10) açın ve daha fazlasını yapın.

Fman’ı güçlü eklenti sistemi ile ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Başkaları tarafından oluşturulan eklentileri yükleyin veya kendiniz yazın ve toplulukla paylaşın.

Tüm yönleriyle ele alınan fman, çoğunlukla klavye kısayollarına dayanan ve eklentiler yoluyla geliştirmelere yer açan minimalist çift bölmeli bir yönetici ile ilgilenen kullanıcılara ayrılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
165 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.