FlashGet (Son Sürüm) İndir – Dosya İndirme Yöneticisi

FlashGet (Son Sürüm) İndir – Dosya İndirme Yöneticisi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.7 MB
ÜreticiTrend Media Corporation Ltd.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Ücretsiz Hızlı Dosya İndirme Programı

FlashGet, en popüler web tarayıcılarının yanı sıra dosyaları indirirken hayatınızı biraz daha kolay hale getirecek çok çeşitli araçların desteğine sahip bir indirme yöneticisidir. Çeşitli protokolleri destekler, MHT (Multi-server Hyper-Threading Ulaşım) tekniği kullanır ve mükemmel belge yönetimi özellikleri vardır. FlashGet herhangi bir reklam veya casus yazılım olmadan ücretsiz bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

FlashGet, dengesiz veya yavaş internet bağlantılarına sahip kullanıcılara yardım eli uzatarak uyguladığı teknolojileri kullanarak yüklemelerinizi hızlandırır. Yardımcı program ayrıca tarayıcınıza entegre olabilir ve web’de gezinirken indirmeye çalıştığınız dosyaları denetleyebilir.

FlashGet 3 HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP, eMule protokollerini destekler. Yeni P4S tekniği sayesinde son derece indirme sürecini hızlandırır. IE6, IE7, IE8 ve Firefox desteklenmektedir. İnternet dünyasının en popüler programları arasında indirme yöneticileri oldukça önemli bir tutmaktadır.

Sonuç

İnternet bağlantınızın ne kadar hızlı olursa olsun, FlashGet programının olması gerektiğini düşünüyorum. İnanılmaz derecede hızlı ve oldukça basit çalışıyor. Karşıdan yüklenebilen bir dosyaya yönlendiren bir bağlantıyı her sağ tıkladığınızda, FlashGet devreye girer ve işlemleri devralır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
98 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.