Firemin İndir : Firefox İnternet Sızıntılarını Otomatik Giderme Programı

Firemin İndir : Firefox İnternet Sızıntılarını Otomatik Giderme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.8 MB
ÜreticiRizonesoft
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Firefox İnternet Tarayıcısı Bellek Kullanımını Optimize Etme Programı

Firefox, Waterfox veya Pale Moon’daki tüm bellek sızıntılarını otomatik olarak giderebilen güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılım çözümüdür. Firemin, İnternet tarayıcısının bellek kullanımını optimize etmek isteyen Firefox kullanıcılarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Program arka planda çalışır ve olabildiğince özgür olabilmek için RAM’i kalıcı olarak kontrol eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox’ta olası bellek sızıntılarını azaltmaya yardımcı olur

Birden fazla sekme ile çalışıyorsanız Firefox, tarayıcıya yüklenen her sayfa veya kaynakla bellek kullanımını genişletme eğilimindedir. Yüklü tüm kaynaklar zorunlu olmadıklarında bellekten kaldırılmadığı için tarayıcınız tarafından kullanılan RAM, önemli bir boyuta kadar toplamaya bilir. Bilgisayar RAM’i sınırlı bir kaynak olduğundan, tüm uygulamalar için maksimum performans elde edebilmek için kullanımını optimize etmeniz önerilir. Firemin, Firefox bellek sızıntılarını düzeltmenize ve RAM kullanımını performansını etkilemeden minimum düzeyde tutmanıza olanak tanır.

Hızlı ve anlaşılır yapılandırma

Program, kullanılmayan tüm belleği belirtilen uygulamadan temizlemek üzere tasarlanmış EmptyWorkingSet API’sinin uygulanması kolay bir uygulaması sağlar. Gerekli tek yapılandırma, iki iyileştirme arasındaki zaman aralığıdır. Uygulamanın seçeneklerine, ayrıca Firefox’u başlatmanıza ve elle bellek kullanımını optimize etmenizi sağlayan tepsi simgesinden erişebilirsiniz. Yararlı bir özellik, uygulama başlatıldığında Firefox’u otomatik olarak başlatmaktır.

Sonuç

Firefox‘un sistem belleğine olan etkisini en aza indirgemek veya daha eski bir bilgisayarda çalıştırmak istiyorsanız, Firemin belki de bellek tüketimini optimize etmenize yardımcı olabilir ve belki tarayıcıyı daha düzgün çalışmanıza yardımcı olabilir.

Firemin Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
82 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.