Firefox Yeni ve Eski Sürüm İndirme Programı Firefox Download Tool İndir

Firefox Yeni ve Eski Sürüm İndirme Programı Firefox Download Tool İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu119 KB
ÜreticiWintools
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Firefox Yeni ve Eski Sürümlerini İndirme Aracı

Firefox İndirme Aracı, Firefox İnternet tarayıcısının farklı sürümlerini ve dil değişkenlerini indirmek için kullanılır. Varsayılan olarak, yazılım her zaman en son sürümü indirir; bununla birlikte, eski sürüm sürümlerini seçmek de mümkündür. Ayrıca, bu araç Firefox’un dil varyantını seçmek ve 32 bit ve 64 bit sürüm arasında karar vermek için kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Seçili Firefox sürümü ile ilgili bilgiler, pencerenin alt kısmında görüntülenir. İndirme, Başla düğmesine basarak başlatılır. İlerleme çubuğu, indirme işleminin durumu hakkında bilgi sağlar.

Firefox’un çeşitli sürümlerini indirin

Bu program Firefox web tarayıcısını bilgisayarınızda başka bir tarayıcı kullanmadan indirmenize olanak tanır. Gerekli parametreleri belirtmeniz ve “Başlat” düğmesine basmanız yeterlidir. Sol açılan menüyü kullanarak birden çok sürüm arasından seçim yapabilir ve ikinci açılır menüden farklı bir dil seçebilirsiniz. Varsayılan seçeneklerle gitmek istiyorsanız, ana ekranda “Son” ve “Varsayılan” düğmelerini tıklatabilirsiniz. Gereksinimlerinize bağlı olarak “32-bit” ve “64-bit” arasında seçim yaparak değiştirebilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra, yükleyicinin kaydedileceği PC’nizde bir hedef yol belirtmeniz gerekir. İndirme bittiğinde dosyanızı VirusTotal’da tarayabilir veya karşıdan yükleme ile ilgili çeşitli kullanışlı ayrıntıları panoya kopyalayabilirsiniz.

Sonuç

Sonuç olarak, bilgisayarınızda Firefox’u almanıza yardımcı olabilecek hafif bir araç arıyorsanız, Firefox İndirme Aracına bir göz atmayı düşünebilirsiniz. Çeşitli sürümlerden seçim yapmanıza, varsayılan dili değiştirmenize ve arzu edilen mimari seçmenize, bazen başka bir tarayıcı ile indirirken başarısız olmanıza izin verebilmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
93 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.