Firefox Türkçe İndir

Firefox Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu260.1 KB
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 sene önce

Firefox: Ücretsiz Türkçe Popüler Web Tarayıcısı

Firefox, Mozilla tarafından geliştirilen, açık kaynak kodlu ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir İnternet tarayıcısıdır. Firefox son yıllarda özellikle Chrome tarayıcısının daha popüler olmasının ardından biraz popüleritesini kaybetmiş olsa bile hala en büyük İnternet tarayıcılarından bir tanesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

firefox

Açık kaynak kodlu

Firefox açık kaynak kodlu bir tarayıcıdır. Firefox İnternet tarayıcısını en büyük tarayıcılar arasına sokan en önemli özellikleri arasında basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü sunması, yüksek tarama hızı ve güçlü güvenlik ayarları vs gösterilebilir. Firefox tarayıcısının bir diğer özelliği de mesela diğer tarayıcılar tarafından desteklenmeyen bazı eklentilerin bu tarayıcı tarafından desteklenmesi. Örnek olarak Candy Crush Saga sonsuz can hile eklentisi gibi. JavaScript motoru sayesinde sayfa yükleme hızlarını oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan Firefox, kullanıcılarına oldukça hızlı bir internet deneyimi yaşatmak için daha da geliştirilmekte. Firefox çökme koruması veya hata koruması sistemi sayesinde üzerinde çalışmakta olduğunuz sayfalarda sorun çıktığında tüm sayfaları değil sadece sorun çıkaran sayfa üzerinde çalışmayı durdurarak büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Özelleştirme paneli

En çok kullandığınız özelliklere yeni menü ile daha hızlı ve kolay erişin. İstediğiniz düğmeyi eklemek, taşımak veya silmek için “Özelleştir” panelini açın. Sevdiğiniz özellikleri (eklentiler, gizli tarama, Sync ve dahası) bir tık kadar yakınınızda tutun. Firefox’u tarzınıza uydurun. Binlerce temadan istediğinizi seçerek tarayıcınızı tek tıklamayla kişiselleştirin.

Şahane Çubuk siz Web’de dolaştıkça Firefox’unuzu eşsiz kılmak için kendini geliştirir. Adresini hatırlamasanız bile sevdiğiniz siteleri yeniden bulabilirsiniz.

Firefox bu ve daha fazla özelliği sayesinde, sürekli olarak daha da geliştirilmesi sayesinde İnternet tarayıcıları içerisinde hep ön planlarda olacağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4193 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.