Firefox 52 ESR 32 Bit Türkçe İndir – Java Destekli Firefox Sürümü

Firefox 52 ESR 32 Bit Türkçe İndir – Java Destekli Firefox Sürümü

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu43.2 MB
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Java Destekli Firefox Tarayıcı Sürümü

Firefox Genişletilmiş Destek Sürümü (ESR 52).

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox 52’nin başlatılmasıyla, eklenti desteği Adobe Flash ile sınırlandırılmış olup, Java, Silverlight ve benzeri diğer NPAPI tabanlı eklentileri etkileyen NPAPI desteğinden vazgeçildikten sonra Firefox kullanıcıları olarak hangi sürümün Java desteği sunduğu merak konusu olmuştu ve Mozilla’da bu konu da gerekli açıklamaları yaparak yol göstermiştir.

Firefox’un 64 bit sürümü Java dahil, NPAPI eklentilerini desteklememektedir. Ancak Firefox 52 ESR 32 bit sürümü Java Applet’lerinin başlatılmasına gereken standartlar tabanlı eklenti desteği teknolojisi desteğini sunmaya devam etmektedir.

Mozilla Firefox ESR nedir?

Mozilla, okullar, üniversiteler, işletmeler ve kitlesel dağıtımlar için daha fazla desteğe ihtiyaç duyan diğer kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere masaüstünde düzenli olarak Firefox sürümüne dayalı bir Genişletilmiş Destek Sürümü (ESR) sunacak.

Mozilla Firefox ESR’yi kimler kullanmalı?

Mozilla Firefox ESR, okullar, işletmeler ve Firefox’u sunmak isteyen diğer kurumlar da dahil olmak üzere, müşterilerinin masaüstü bilgisayarlarını yöneten kuruluşlar içindir. Göz atma deneyiminde en son özellikleri, performans geliştirmelerini ve teknolojileri almak isteyen kullanıcılar Firefox’u kişisel kullanım için indirmelidir, çünkü bu geliştirmeler sadece ESR kullanıcılarına masaüstünde Firefox’ta kullanılabilir hale getirildikten sonra çeşitli geliştirme döngüleri için kullanılabilir olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2850 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.