FireAlpaca İndir : Mac için Ücretsiz Resim Düzenleme ve Boya Aracı

FireAlpaca İndir : Mac için Ücretsiz Resim Düzenleme ve Boya Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25.5 MB
Üreticifirealpaca
İşletim SistemiOS X 10.7 veya üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac Bilgisayarlar için Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

FireAlpaca hem Mac hem de Windows ile uyumlu ücretsiz boya aracıdır. Basit aletler ve kontroller kolaylıkla bir çizim hazırlamanıza izin verir. Varsayılan ayarda Kalem, Kurşun Kalemi, AirBrush ve Suluboya kullanıma hazırdır. Kendi kaleminizi de özelleştirebilirsiniz! Kalem ile keskin vuruş ve yumuşak kenarlı suluboya efekti, en popüler fırça tipleridir.

Sponsorlu Bağlantılar

FireAlpaca, klasik bir arayüz aracılığıyla, resimleri oluşturmak ve düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunan basit ve kullanımı kolay bir grafik, resim düzenleme aracıdır: fırça, sihirli değnek, kalem, silgi, pipet, el, döndürme, kırpma , efektler vs. FireAlpaca katmanları yönetir ve sekme arayüzü sayesinde aynı anda birden çok görüntü ile çalışmayı sağlar. Son olarak, görüntülerin MDP (FireAlpaca’nın doğal biçimi), PNG, Jpeg, BMP veya PSD biçiminde kaydedilmesine izin verir.

Sonuç

FireAlpaca, premium paketlere karşı kendine ait olan ücretsiz bir resim düzenleme ve çizim aracıdır. Katmanlar, çoklu görüntü kapasitesi ve esnek araçlar gibi temel unsurları içerir ve güzel düzenlenmiştir. Çoklu katmanları veya el çizimlerini işlemek için kolaylıkla kullanılabilir bir görüntü düzenleyicisidir. Kullanıcılara özel sekmeleri kullanarak birkaç görüntüyü aynı anda yönetme olanağı sunacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
143 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.