File Shredder İndir – Bilgisayardan Dosyaları Geri Dönüşümsüz Silme

File Shredder İndir – Bilgisayardan Dosyaları Geri Dönüşümsüz Silme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiFile Shredder
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows için Ücretsiz Dosyaları Kalıcı Silme Aracı

File Shredder ile dosyaları kurtarılabileceğinden korkmadan sabit diskinizden kaldırabilmeye yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Windows işletim sistemi altında silinen dosyaların geri alınması için bugün birkaç yazılım aracı var. Genellikle “dosya kurtarma” yazılımı olarak adlandırılan bu araçlar, dosyaları silmek için hepimizin düzenli olarak kullandıkları “sil” komutunun eksikliğinden yararlanıyor. Aslında, Windows’daki “sil” işlemi sadece dosyadaki bilgilerin bitlerini kaldırır, böylece işletim sistemlerinde silinir. Bu dosyaları yukarıda belirtilen özel dosya kurtarma yazılımı kullanarak almak kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları sisteminizden kalıcı olarak silmek ya da parçalamak için, dosyaları rastgele bir dizi ikili veriyle tekrar tekrar yazabilen bir program kullanmalısınız. Bu süreç genellikle parçalama denir. Bu şekilde, dosyanın gerçek içeriği üzerine yazılmıştır ve bu tür bir parçalanmış dosyayı kurtarma olasılıkları çoğunlukla teoriktir.

File Shredder’da, her biri bir öncekinden daha güçlü olan 5 farklı parçalama algoritması arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kullanılmayan disk alanını silmek için parçalama algoritması kullanan Disk Siliciye sahiptir. Dosya Shredder seçeneklerinin daha fazlası için Çevrimiçi Yardım sayfasını kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
119 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.