Fences İndir – Masaüstü Kısayolları ve Simgeleri Otomatik Organize Etme

Fences İndir – Masaüstü Kısayolları ve Simgeleri Otomatik Organize Etme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.1 MB
ÜreticiStardock
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows Masaüstü Simgeleri Otomatik Organize Etme Programı

Fences, masaüstünü basitçe kurup düzenlemeye yardımcı olabilecek bir araçtır. Programı başlattığınızda, tüm öğeler “Programlar“, “Klasörler” ve “Dosyalar ve Belgeler” gibi gruplara ayrılır. Simgeler, masaüstünüzdeki hareketli ve yeniden boyutlandırılabilir gölgeli alanlar üzerinde toplanır. Öğeler birinden diğerine veya orijinal masaüstüne taşınabilir. Alanlar köşedeki “X” üzerine tıklayarak silinebilir. Bu eylem, kullanıcıların sadece çit veya içindeki dosyaları da silmelerini sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama, masaüstündeki simgeleri gizlemenizi sağlayan bir özellik ile birlikte gelir. Tek yapmanız gereken, masaüstünü çift tıklamanız ve tüm içeriğin kaybolması, net bir duvar kağıdının arkasına bırakılmasıdır. Bunu tersine çevirmek için, sadece eylemi tekrarlamanız gerekir.

Ayrıca, uygulama sanal masaüstleri oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, ekranın kenarının, kendi dosyaları ile başka bir alan kümesini ortaya çıkarmak için çekilebileceği anlamına gelir. Bu özellik, akıllı telefonlar için mevcut olana çok benziyor. Birkaç simge yerleştirme ayarları da mevcuttur. Genel masaüstünde veya mevcut çitlerden birinde simgelerin varsayılan hedefini seçebilirsiniz.

Özelleştirme seçenekleri arasında çitlerin ölçeklenmesi, aralarındaki boşluk, yeniden boyutlandırma, saydamlık, renk yoğunluğu ve renk tonu bulunur. Sonuçta karışık masaüstünü düzenlemek için başarılı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
139 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.