Express Burn İndir : Ses, Video, Verileri CD, DVD ve Blu-ray Disklere Yazma

Express Burn İndir : Ses, Video, Verileri CD, DVD ve Blu-ray Disklere Yazma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu886 KB
ÜreticiNCH Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Express Burn, CD, DVD ve Blu-Ray’a veri yazmak için küçük ve kullanımı kolay bir araç olup ücretsiz sürümü sadece ticari olmayan kullanım için kullanılabilir. Dosya ve klasörler, müzik ve filmler içeren derlemeler oluşturmanızı ve yazmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Program CD-ROM, MP3-CD ve MP3-DVD olmak üzere müzik, video materyalleri olarak da Video-DVD ve Video-Blu-Ray yanı sıra çeşitli veri kayıtları yapmak isteyenlere hitap eden fonksiyonlarda kullanacaklar için donatılmıştır. Tüm mevcut seçenekler ve derlemeler kullanıcıya kolaylık sağlayacak şekilde sekmelerde toplandı. Ayrıca, diske yazmadan önce müzik ve video oynatmanızı sağlayan yerleşik bir medya oynatıcı da vardır.

Express Burn ayrıca, yeniden yazılabilir medya içeriğini sildiğimiz, sürücüye yerleştirilmiş bir diskten veri içeren bir ISO görüntüsü yaratan ve aynı zamanda bir ISO imzasını taşıyıcıya kaydettiğimiz araçlar sunar. Desteklenen dosya sistemleri arasında ISO + Joliet, Hybrid ve UDF‘yi bulabiliriz.

Önemli: Yükleme sırasında, kullanıcının ek bileşenler yüklemesi önerilir. Uygun seçeneklerin seçiminin kaldırılması sistemde herhangi bir ek değişiklik yapılmasını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
156 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.