Mac için Express Burn İndir : CD, DVD, Blu-ray Disklere Ses, Video, Veri Yazma

Mac için Express Burn İndir : CD, DVD, Blu-ray Disklere Ses, Video, Veri Yazma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.2 MB
ÜreticiNCH Software
İşletim SistemiMac OS X 10.5 veya üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazma Programı

Express Burn Free ticari kullanımlar hariç ücretsiz bir şekilde Mac cihazlara indirip kullanmak amacıyla geliştirilen bir CD, DVD, Blu-ray disklere video, müzik, ses dosyaları ve bir takım verileri yazmak için kullanılabilir bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Express Burn, Windows ve Mac için bir optik disk yazma programıdır. Kullanıcıların ses, veri ve video disklerini CD, DVD veya Blu-Ray disk formatlarına yazmasını sağlar. Express Burn, ticari olmayan kullanım için ücretsiz bir sürümü olan tescilli bir ticari yazılımdır.

Express Burn Free, diskleri yakmadan önce DVD disklerine bölüm eklemeyi ve ses düzeylerini normalleştirmeyi de içeren bir dizi kullanışlı özelliğe sahiptir. Ayrıca WAV, MP3, FLAC ve WMA gibi çok çeşitli ses formatlarını da destekliyor. Her türlü diski hızlı bir şekilde oluşturmanızı ve yakmanızı sağlayan hızlı bir başlangıç ​​sihirbazına sahiptir. Hızlı bir şeyler üretmeniz gerekiyorsa oldukça kullanışlıdır.

Önemli: Yükleme sırasında, kullanıcının ek bileşenler yüklemesi önerilir. Uygun seçeneklerin seçiminin kaldırılması sistemde herhangi bir ek değişiklik yapılmasını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
162 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.