ESET Internet Security 64 Bit (Son Sürüm) İndir

ESET Internet Security 64 Bit (Son Sürüm) İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu177 MB
ÜreticiESET
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Popüler İnternet Güvenlik Programı

Eset’in virüslere, casus yazılımlara, solucanlara ve diğer türdeki zararlı yazılımlara karşı tam güvenlik çözümü, diğer modüller arasında kişisel bir güvenlik duvarı, anti-spam, hırsızlığa karşı koruma ve ebeveyn kontrolü ile desteklenmektedir. ESET Internet Security (Smart Security), virüs imza veritabanını ve ThreatSense tarama motorunu NOD32 Antivirus’tan edindiğinde, Eset’in zararlı yazılımlara karşı kapsamlı güvenlik uygulamalarını temsil eder ve ek güvenlik bileşenleri ile tamamlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum özelleştirme ve net UI

Yükleme sırasında PUP’ların algılanmasını (potansiyel olarak istenmeyen uygulamaları) etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, proxy ayarlarını değiştirebilir ve program bileşenlerini güncellemek ve Eset’i hemen başlatmak için eylem yolunu ayarlamak mümkündür. Windows Güvenlik Duvarı’nı değiştirmek için bir kişisel güvenlik duvarı içerir ve otomatik, etkileşimli, ilke tabanlı veya öğrenme moduna ayarlanabilir. Bilgisayarlar başkalarıyla paylaşılıyorsa, kullanıcılar şifre korumalı yapılandırma ayarlarını yapabilir.

Farklı tarama yöntemleri aracılığıyla zararlı yazılımlara karşı koruma

Akıllı Tarama, yalnızca popüler sistem konumlarını kötü amaçlı yazılım için aramak için Eset’in önceden tanımlanmış yapılandırmasını çalıştırır; Çıkarılabilir Medya Tarama, yalnızca USB diskler ve DVD’ler gibi çıkarılabilir depolama aygıtlarını kontrol ederken, Özel Tarama kullanıcılarına tarama alanlarını ve ayarlarını yapılandırma imkanı verir. Tam bir taramayı çalıştırmak için, özel mod davranışıyla yumuşatırken PC’nin tamamını seçmeniz gerekiyor.

Tarayıcı yapılandırması ve diğer ayarlar

Tarama konfigürasyonu söz konusu olduğu sürece, kullanıcılar derinlemesine, içeriğe dayalı bir menü veya Akıllı tarama seçebilir ve tarayıcıyı, virüs bulaşmış dosyaları yalnızca onları çıkarmadan algılamak üzere ayarlayabilir. Gelişmiş ayarlar, tarama nesneleri (işletim belleği, önyükleme kesimleri, e-postalar, arşivler ve kendi kendine açılan arşivler, çalışma zamanı paketleyicileri), buluşsal yöntemler ve Akıllı imzalar, temizleme seviyesi, dosya uzantıları, boyut sınırları, alternatif veri akışları, günlüğe kaydetme, Akıllı optimizasyon ve arka plan taraması. Ayarlar varsayılana geri yüklenebilir.

Gerçek zamanlı koruma, HIPS, oyun modu, anti-stealth koruması, web erişimi, e-posta istemcisi ve kimlik avı önleme için ek seçenekler yapılandırılabilir.

Sonuç

Eset’in virüs tarama oranı, tarama hızı ve kaynak kullanımı açısından çok iyi sonuçlar verdiği biliniyor. Smart Security, web’de gezinirken veya diğer kullanıcılara PC’den erişime izin verirken kullanıcılara e-tehditlere karşı çeşitli güvenlik katmanları sunarak adını veriyor.

ESET Internet Security 32 Bit (Son Sürüm) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
178 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.