ESET Internet Security 32 Bit (Son Sürüm) İndir

ESET Internet Security 32 Bit (Son Sürüm) İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu168.5 MB
ÜreticiESET
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows Bilgisayarlar için İnternet Güvenlik Programı

Şirketlerin güvenlik paketi ürünlerinde yer alan bileşen varyasyonlarında çok fazla değişiklik var. Antivirus elbette, çoğunlukla güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü ve spam filtrelemesi ile birleştiğinde önemlidir. ESET Internet Security bunlara, ayrıca cihaz kontrolü, web kamerası koruması ve çevrimiçi bankacılık için tarayıcı korumasına sahiptir. Burada incelenen Sürüm 11, bilgisayarınızın ürün yazılımının zararlı yazılım taramasını ekler ve paketin ev ağı analizörünü geliştirir. Eskiden yalnızca ESET’in mega paketi içinde bulunabilen hırsızlık önleme bileşeni, şimdi bu giriş seviyesi paketi ile birlikte gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu süitin geniş ana penceresinin temel düzeni ESET’in tek başına çalışan antivirüsünki ile aynıdır. Sol raylı bir menü, özelliklere ve ayarlara erişim sunar. Sonunda, alttaki üç mavi düğme paneli önemli özelliklere erişmenizi sağlar. Virüsten koruma yazılımında bu düğmeler bir antivirüs taraması başlatır, güncellemeleri kontrol eder ve çevrimiçi ESET hesabınıza bağlanır. Süit, güvenli bankacılık tarayıcısını ve ağ analizcisini başlatmak için son iki işlemi değiştirir.

Herkesin ebeveyn kontrolüne ihtiyacı olmadığı gibi hırsızlık önlemesini de istediği için ESET’in bu bileşenleri varsayılan olarak yapılandırmadığı iyi bir şeydir. Bu ek araçları ayarlamanız için sizi davet eden bir ekran görüyorsunuz.

Sonuç

Çok katmanlı güvenlik sizi her türlü çevrimiçi ve çevrimdışı tehditlere karşı korur ve kötü amaçlı yazılımların diğer kullanıcılara yayılmasını önler. Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi engelleme ve verilerinizin yanlış kullanımı. Çevrimiçi ödemeler yaparken güvende kalın. Web kameranızı ve ev yönlendiricinizi davetsiz misafirlerden koruyun. Parolalarınızı test edin ve zayıf cihazlar için akıllı cihazlarınızı tarayın.

ESET Internet Security 64 Bit (Son Sürüm) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
128 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.