Erkekler için Evde Vücut Geliştirme Uygulaması İndir (Android)

Erkekler için Evde Vücut Geliştirme Uygulaması İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSimple Design Ltd.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Ücretsiz Erkekler için Ev Egzersizi, Vücut Geliştirme Uygulaması

Sağlıklı, fit ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olmak bir çok erkeğin istediği bir durumdur. Kas yaparak vücudunu istediği şekle sokmak isteyenlerin genellikle bir spor salonuna gitmeleri gerekiyor. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte artık akıllı telefon ve tablete indirerek kullanmamıza yarayacak bir çok spor uygulaması mevcut. Bu uygulamalar ile spor salonuna gitmeye gerek kalmadan yapılması gereken egzersizleri öğrenerek adım adım uygulayabileceksiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vücudun farklı bölgelerine ait kas grupları için egzersiz hareketleri mevcut. Bu egzersizler vücudun farklı bölgeleri için 21 seviyeden oluşmaktadır. Her seviyede yer alan hareketleri kişisel durumunuza göre özelleştirme seçeneği var.

Uygulama da yer alan hareketler vücudun 5 farklı ana kas grubuna odaklanmayı amaçlamıştır. Bunlar; kollar, göğüs kısmı, karın, bacak ve omuz-sırt şeklinde yer almaktadır. Her bölge için yapacağınız hareketlerden en iyi sonucu almanız için ayrıntılı talimatlar, animasyon ve görüntülü rehber yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
152 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.