EraserDrop İndir – Bilgisayardan Hassas Verileri Silme Programı

EraserDrop İndir – Bilgisayardan Hassas Verileri Silme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.6 MB
ÜreticiErik Pilsits
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Verileri Tamamen Silme Programı

EraserDrop Portable, hassas verilerinizin diğer özel araçlar tarafından alınamayacağından emin olmak için güvenli temizlik işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış hafif bir yazılımdır. Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defterinde herhangi bir iz bırakmadığından bahsetmek önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir USB flash sürücüye veya başka bir cihaza kopyalayabilir ve yükleme adımlarını geçmek zorunda kalmadan, bilgisayardan anında dosya veya klasörleri kalıcı olarak silmeniz gerektiğinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Yardımcı program, ekranın herhangi birisine taşınabilen hareketli bir pencere için destek sunar ve dosyayı veya dizini doğrudan yüzen simgeye sürükleyip bırakarak silme işlemini gerçekleştirme olanağını sunar.

Görevin sonunda, silinen belge ve klasörlerin toplam sayısı, toplam süre, silinmiş ve yazılı veriler, yanı sıra hatalar ve hatalar gibi silme prosedürü hakkında ayrıntılar sunulur. Dahası, EraserDrop Portable size Gutmann, Schneier yöntemi veya DoD 8-306 gibi çeşitli güçlü silme algoritmaları arasında seçim yapma imkanı sunar.

Belirtilmesi gereken diğer önemli özellikler, Geri Dönüşüm Kutusu’nu ve seçili sürücü için boş belleği silme olasılığı ile temsil edilir, dosyaları bilgisayardan kaldırmadan önce onay isteme, silme raporunu gösterme, kısayol tuşları atama ve kayan simgenin kalmasını sağlar.

Sonuç olarak, EraserDrop Portable, dosya ve klasörleri PC’den kalıcı olarak silmenize yardımcı olmak için basit ama güçlü bir yazılım çözümü sunar. Sezgisel arayüzü sayesinde çaylaklar ve profesyoneller için uygundur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
122 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.