Engelli, Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – VPN Unlimited Download

Engelli, Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – VPN Unlimited Download

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu35.1 MB
ÜreticiSimplex Solutions Inc
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 sene önce

PC için İnternet Sansürlerine Karşı Sitelere Güvenli Giriş Programı

VPN Unlimited güvenli bir şekilde İnternet’de yasaklanan sitelere giriş yapabilmeniz için geliştirilen bir programdır. VPN Unlimited (sınırsız) üçüncü şahıs taraflar ve korsanlara karşı koruyan, tüm İnternet trafiğini ve hassas bilgileri şifreler.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı yükledikten sonra kullandığınız İnternet yurt dışından başka Bilgisayarlara yönlendirilerek yasaklanmış sitelere rahatça bağlanmanıza yardımcı olur. Özellikle bazı ülkelerde sıklıkla yasaklanan sitelere böylece kolaylıkla bağlana bileceksiniz. Program başka bir coğrafyadan bağlanıyormuşsunuz gibi davranmanızı sağlamaktadır.

Tabi ki bunların hepsinin yanında güvenli bir bağlantı ve kullanım imkanı da sunmaktadır. Herhangi bir yerden anonim ve izlenmeyen web faaliyetlerini kullanın. ISS’ler, web siteleri, bilgisayar korsanları ve reklam verenler IP adresinizi değiştirerek gizliliğinizi korur, artık İnternet trafiğinde izlenmeniz mümkün değildir. Size ücretsiz 7 gün deneme sürümü sunulmaktadır. İnternet sansürlerine karşı yurt içi yurt dışı sitelere erişim sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
31838 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.