En İyi PC Oyunları 2019 – Oyun PC’niz için En İyi Oyunlar Listesi

Bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla oyun mu istiyorsunuz? Steam, Origin, Epic Store ya da başka bir servisteyken, şu anda mevcut en iyi bilgisayar oyunlarından bazılarının bir listesini derledik. Her şeyden önce, aşağıda ki listeye göz atmadan önce Bilgisayara donanımınızın uygun olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır. Daha ucuz alternatifler bulunabilmesine rağmen, minimum 4GB vRAM’lı bir ekran kartı, modern PC oyunları için neredeyse önemlidir. Yeni başlayanlar için, Nvidia GeForce GTX 1050, Overwatch ve Call of Duty gibi çok oyunculu oyunlar için iyidir, GTX 1060 veya 1070 ile 1080p‘de daha yüksek kare hızlarına ulaşılabilir, ancak biraz daha fazla maliyetlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

4K Oyun daha karmaşıktır, gelişmiş çözünürlükle birlikte anlamlı bir performans elde etmek için önemli ölçüde daha fazla güç gerektirir. GTX 1080 veya yeni çıkarılan RTX 2080 Ti, saniyede 60 kare hızında Ultra HD görüntü kalitesini elde edebilecek şekilde mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca, bir RTX kartına giderseniz, Nvidia’nın Battlefield V ve Metro Exodus gibi belirli oyunlarda harika ışın izleme oluşturma tekniğini görebileceksiniz.

Bunun da ötesinde, bilgisayarın ana kartının kullanabileceği maksimum 8-16 GB sistem RAM’i de idealdir. Bir oyun bilgisayarı için, monitörü de düşünmeniz gerekir. En az 60Hz, yüksek yenileme hızları sunan bir model fena olmaz diye düşünüyorum. Üst düzey monitörler şu anda 144Hz gibi yüksek performans sunmaktadır. FPS oyuncuları ayrıca düşük giriş-gecikme sürelerine dikkat etmek isteyeceklerdir; hızlı tempolu çok oyunculu oyunlarda, rekabette her türlü avantajı üstlenmeniz akıllıca olur.

Bilgisayar için En İyi 2019 Oyunlar Listesi (Ücretli)

DOOM

Stellaris

Yakuza 0

Return of the Obra Dinn

Unavowed

Rainbow Six Siege

Divinity: Original Sin 2

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Pillars of Eternity 2: Deadfire

XCOM 2

Dead Cells

Monster Hunter World

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
40 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.