En iyi 5 Web Hosting Siteleri (2018)

Web barındırma hizmetleri neden kapsamlı bir analiz gerektiriyor? Hadi öğrenelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın her zamankinden daha dijital hale gelmesiyle, bir web sitesine ihtiyaç duymayan hiçbir işletme yoktur. İster küçük işletmeler olun ya da özel bir profesyonel ekibiyle devasa bir kuruluma sahip olun, markanızı sergilemek için her zaman sağlam ve iyi tasarlanmış bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Bu arada web hosting hizmetleri ile ne demek istiyoruz? Bunlar, web sitenizin ve web sayfalarınızın, size gerekli hizmet ve teknolojileri sağlayarak İnternet’te görünmesini sağlayan hizmet sağlayıcılardır. Web sitenizin (ve dolayısıyla markanızın) web dünyasına görünür olmasını sağlamak için önemli bir araç olduklarından, verimli olmaları gerekir.

2018’de En iyi 5 Web Hosting Sitesi- Top 5 Web Hosting Hizmetleri:

HostGator Web Hosting

HostGator, farklı müşterilere uygun hemen hemen her tür barındırma kategorisini kapsayan en kapsamlı Web Sitesi Barındırma hizmetlerinden biridir. Sunulan planları arasında, Paylaşılan Web Hosting, Linux tabanlı VPS Hosting, Windows ve Linux planları için Dedicated Web Hosting, Cloud Web Hosting, WordPress Web Hosting ve Bayi Web Hosting yer alıyor.

Piyasadaki diğer blog barındırma hizmetlerine karşı HostGator bonus puanları, çalışma zamanı izleme, ücretsiz cPanel ve düzenli yedeklemeler gibi özelliklere sahip. En önemli unsur olan “çalışma zamanı sonuçları” hakkında konuşmak, ”HostGator, rakiplerinden nispeten daha istikrarlıdır. Web sitenizi her 15 dakikada bir kontrol etmeye devam ederler ve herhangi bir aksaklık tespit edilirse, bir şeyler ters gittiğini bildiren bir e-posta alırsınız.

Ayrıca, güvenilir bir web barındırma hizmeti kaynağı haline getiren 45 günlük bir para iade garantisi vardır. Ardından teknik destek ekibi var; Hem telefon hem de sohbet için 7/24 hizmetinizdedir.

Siteyi ziyaret edin

InMotion Web Hosting

15 yıldır profesyonel ve güvenilir bir web barındırma hizmeti veriyor. Bu, neden bu kadar popüler ve iyi olduklarını açıklıyor. InMotion, Paylaşılan, WordPress, Bayi, VPS ve Adanmış sunucular için barındırma sağlar. Fiyattan bahsetmişken, Paylaşılan plan 2.95 $ ‘dan başlıyor. Fiyat etiketleri, HostGator’a kıyasla biraz daha yüksek olabilir ancak temel yedeklemeler, SSH erişimi, kötü amaçlı yazılım ve DDoS’a karşı koruma ve istenmeyen e-postaların izlenmesi gibi ücretsiz sağladıkları ekstralarla örtüşürler.

Bu web barındırma sağlayıcısı, çeşitli gerekçelerle lehine kazanır. İlk önce… performans. InMotion tarafından barındırılan web sitelerinin yükleme hızı, Web Ana Bilgisayarının bu kadar popüler olmasının başlıca nedenlerinden biri haline gelen gerçekten çok iyi. Daha sonra, InMotion deneyiminizde herhangi bir yere takılıp kalkarsanız, özel ve proaktif bir teknik destek sağlarlar. Ayrıca, 90 günlük para iade seçeneği oldukça büyük.

Ne yazık ki, doğrulama süreci hızına gelince, InMotion rakiplerine zarar veriyor. ABD dışındaki kullanıcılar için, hizmet sağlayıcısının kullanıcıların kimliğini doğrulaması zaman almaktadır.

Siteyi ziyaret edin

Bluehost Web Hosting

Bir WordPress sevgilisi olmanız durumunda Bluehost kesinlikle sizin için önemli olmalı. Paylaşılan Hosting, VPS Hosting, Dedicated Hosting, Cloud Hosting ve WooCommerce Hosting gibi çeşitli kategoriler için barındırma sağlar; Yönetilen WordPress Hosting karşılaştırılmasının ötesinde, bunun hakkında hiç şüphe yok.

Bluehost, çarpıcı güvenlik özellikleri için puan kazanıyor. Spam Çekiç, Apache Spam Assassin ve Spam Uzmanları gibi hotlink korumasını ve anti-spam araçlarını bir araya getirir. Web sitenizin performansını ve güvenliğini geliştirmek istiyorsanız, barındırma sağlayıcısı tarafından sunulan CloudFlare avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, çalışma süresi izleme ve teknik destek de kullanıcı lehine.

Siteyi ziyaret edin

DreamHost Web Hosting

DreamHost, en iyi 5 web barındırma hizmetleri listemizde bir üne sahiptir. Bunun bir nedeni, ticari barındırma hizmetlerinden ayrı olarak, DreamHost’un ücretsiz Paylaşımlı Barındırma planları ile kâr amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet vermesidir. Cömert, değil mi? Düzenli, premium planlarına gelince, DreamHost, listedeki diğerleri gibi, Paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, VPS barındırma, Bulut barındırma ve Atanmış sunucular sağlar.

DreamHost’u güvenilir ve yetkin kılan, kullanıcı dostu davranışıdır. Onların kontrol paneli bir acemiye bile uygun, anlamak ve idare etmek çok kolay. Ayrıca, sayfa yükleme hızları… rakiplerinden% 5 daha hızlı. Teknik desteğe bakıldığında, DreamHost’daki profesyoneller sadece işlerinde uzman değil aynı zamanda çok arkadaş canlısıdırlar.

DreamHost’un diğer Hosting sağlayıcıları üzerinde üst düzey bir yer edinmesinin en önemli noktası, 97 günlük para iade garantisi. Şimdi, bu gerçekten hoş bir sürpriz!

Siteyi ziyaret edin

GoDaddy Web Hosting

GoDaddy kesinlikle en popüler web barındırma hizmetlerinden biridir. Bu ABD merkezli Web Ana Bilgisayarı birincil olarak bir alan adı kayıt şirketi olduğu için bilinir ve bu açıdan oldukça büyüktür. Piyasadaki diğerleriyle karşılaştırıldığında, GoDaddy bir yıllık plan seçerseniz sadece 2,49 $ maliyeti size en ucuz hosting planı, Ekonomi ile birlikte geliyor.

GoDaddy bonus puanları, Web Host,% 100 çalışma süresi garantisi, tüm planlar için sınırsız bant genişliği, ücretsiz yedekleme ve geri yükleme ve bir yıllık plan için ücretsiz alan adı ile birlikte gelir. Daha fazlası var… Web Hosting hizmeti, kullanıcıların her türlü paketle kendi hosting kapasitelerini artırmasına olanak tanıyor; örneğin, trafiklerinde ani bir artış yaşadıklarında. Ancak kullanıcıları bunu talep etmeleri gerekecek.

Ne yazık ki, GoDaddy’nin tamamen başarısız olduğu gerekçeler var. Verimli bir SSL koruması sağlamazlar. Dolayısıyla, bir e-ticaret sitesi planlıyorsanız, GoDaddy, özellikle bu konuda güvenlik testlerinde başarısız olan Ekonomi planıyla iyi bir seçenek gibi görünmeyebilir. Bunun yerine, “Ultimate” planını seçmek zorundasınız. Bu, başlangıçlar için biraz pahalı olabilir.

Siteyi ziyaret edin

Sonuç

Dikkatli olun, burada uygulayabileceğiniz “tek beden herkese uyar” formülü yoktur. Farklı insanlar önceliklerine göre farklı deneyimlere sahipler. Bu nedenle, satın alacağınız planı rakip bir şirketten benzer bir planla karşılaştırmayı unutmayın. Ama emin olmak için bir şey var, bu ilk 5 web barındırma hizmetleri kesinlikle oyunda en büyük.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
120 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.