EMule Türkçe İndir – Kullanıcıdan Kullanıcıya Dosya Paylaşma Programı

EMule Türkçe İndir – Kullanıcıdan Kullanıcıya Dosya Paylaşma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticieMule
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Popüler Kişiden Kişiye Dosya Paylaşımı Yapma

eMule, 2002 yılında eDonkey2000’e alternatif olarak başlatılan Microsoft Windows için ücretsiz kişiler arası (P2P) dosya paylaşım istemcisidir.
Bugüne kadar, dünyanın en büyük ve en güvenilir P2P dosya paylaşım istemcilerinden biridir. Gelişmiş arama özellikleri, indirirken bozukluğu denetleme, işlevi karşıdan yüklerken bir önizleme ve sık yüklenenleri ödüllendirmek için bir kredi sistemi içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

eMule, dünyanın en büyük ve en güvenilir P2P dosya paylaşım istemcilerinden biridir ve son derece nadir içerikler de dahil olmak üzere her tür dosyayı (ses, video, metin vb.) hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. eMule hem eDonkey hem de Kad ağlarına bağlanır; bu da daha yüksek bir aktarım hızına ve popüler dosyaların daha hızlı dağıtılmasına neden olur.

Geniş bir sunucu ve istemciler ağı (sizin gibi), dünyanın her yerinden dosya yükleyip indirerek, eMule bozuk indirmeler için kurtarma sürelerini azaltır. Ek olarak, bir kredi sistemi, sık yüklenen borçlar için size borçlu olduğunuz bekleme sürelerini kısaltmanızı sağlar. Ve eMule, zlib sıkıştırılmış formda veri ileterek bant genişliğini kaydetmenize yardımcı olur.

EMule’in yerleşik IRC istemcisi ile dünya genelinde arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Paylaşım Dosyaları sekmesi, istekleri, kabul edilen yüklemeleri ve aktarılan dosyaları da dahil olmak üzere, paylaşımlarınızı takip etmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
133 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.