Ebeveynler için PC Oyunlarını Şifreleme, Şifre Koyma Programı (Ücretsiz)

Evet başlıkta da yazdığı gibi paylaşacağım bu program Bilgisayar oyunlarına şifreler koyabilir ve sizden başka kimsenin şifre koyduğunuz oyunlara girmesini engellemiş olursunuz. Örnek verecek olursak çocuğunuz herhangi bir oyunun başında fazla zaman geçiriyorsa, oyunlara derslerinden fazla zaman ayırıyorsa yada derslerine çalışmıyor ve oyunlar ile daha çok vakit geçiriyor gibi daha bir çok nedenden kaynaklı sorunlar karşısında tedbir almak istiyorsanız ise o zaman üzülmeyin bu program size başarılı bir şekilde yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı indirin ve oyunlara şifre koyarak sizden başka kimsenin oyunlara giriş yapmasına izin vermeyin. Bu program ile amacınız ister çocuğunuzu oyunlardan tamamen uzaklaştırmak olabilir (ki olumsuz etkileri çok olur), ister belli bir düzene sokmak olabilir. Şifre koyarak oyunlara girişleri kontrol altına alacak ve sizin istediğiniz vakitler dışında giriş yapabilir yada hiç giriş yapamaz.

Program hakkında kısa bir bilgi verecek olursak;

Game Protector, Oyunu kendi bilgisayarınızda korumanıza, oyun yürütülebilir dosyalarınızı hem bilgisayarınızdaki yetkisiz çalıştırmalara, hem de diğer bilgisayarlara kopyaladığınızda korumanıza izin verir. Şu anda bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan herhangi bir oyun veya programı korur. Bir oyunu veya kilitli bir programı çalıştırmaya çalışmak, şifre isteyen bir iletişim kutusu başlatılmasına neden olur. Doğru şifreyi sağlamamak, programın tamamen başlatılmasını önler. Game Protector, aynı bilgisayarı başkaları ile paylaşan ve hassas uygulamaları yetkisiz kullanımdan korumak isteyen insanlar için çok yararlı bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
915 kez okundu

Ebeveynler için PC Oyunlarını Şifreleme, Şifre Koyma Programı (Ücretsiz) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ümit potur dedi ki:

    Türkçe versiyonu yokmu oyunları tek tek şifrelemek zor oluyor yerleri bul koy izin hikaye

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.