Ebeveynler için Çocuk Denetimi Uygulaması Kaspersky SafeKids İndir (Android)

Ebeveynler için Çocuk Denetimi Uygulaması Kaspersky SafeKids İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiKaspersky Lab
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi6 ay önce

Kaspersky SafeKids: Ebeveyn Denetimi ve Aile GPS Uygulaması

Kaspersky SafeKids Android mobil cihaz kullanan çocuklar için bir sınırlama ve takip sistemine ihtiyaç duyan aileler için tasarlanmış bir uygulamadır. Bilgisayar ve mobil cihazlar için uygulama ve program geliştiren tanınmış şirketlerden olan Kaspersky tarafından geliştirilen uygulama ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı seçenek ile kullanılabiliyor. Eğer ücretsiz sürümü sizin için yeterli olursa bu şekilde kullanmaya devam edersiniz. Tabi daha fazla özellik isteyenler için Pro sürümünü tercih edebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky SafeKids ebeveynler için bir denetim aracı olarak başlıca şunları yapmanıza yardımcı olur; çocuğunuzun yetişkin içerik, uygulama, program vb erişimlerini, tarayıcılar üzerinden yapacakları zararlı, şüpheli aramaları engelleyebilirsiniz. Engellemek ve izinli olarak kullanacakları uygulamalar, web sitelerini liste halinde kişisel duruma getirin. Engelli site ve uygulamalar için erişime uzaktan izin verme yetkisini kullanın. Uzman psikologlar ile çocuğunuz için dijital tehditlere karşı nasıl bir eğitim alacaklarına dair görüşlerden faydalanın. Koyduğunuz kuralları bir rapor şeklinde görebilirsiniz. Ücretsiz sürümü ile bunları yapabilmenin dışında daha fazla özellik için Pro sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için;

  • Kendi cihazınıza “Ebeveynler” modu ile yükleyin.
  • Çocuğunuzun cihazına “Çocuklar” modu ile yükleyin.
  • İlk kurulum ve koruma kuralları yönetimi için my.kaspersky.com/mykids adresindeki “Kids” sekmesinden My Kaspersky hesabınızda oturum açın. Tüm Kaspersky Safe Kids kurulumları için lütfen tek bir My Kaspersky hesabı kullanın.

Kaspersky SafeKids Tanıtım Videoları:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
150 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.