Ebeveyn Denetim Programı Kaspersky Safe Kids İndir (Windows PC)

Ebeveyn Denetim Programı Kaspersky Safe Kids İndir (Windows PC)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu40 MB
ÜreticiKaspersky Lab
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Ebeveynler için Windows Çocuk Denetim Programı

Kaspersky Safe Kids ebeveynlerin çocukları için ebeveynler için uygun olmayan İnternet içeriklerine erişimlerini kısıtlamasına izin veren ebeveyn kontrolü için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım, çocukların internet aktivitelerini yönetmek, cihazları ve uygulamaları kullanmak için fonksiyonlar ile donatılmıştır. Çocukların uygunsuz içerik barındıran web sitelerine erişimini kısıtlamanın yanı sıra, bir bilgisayarın önünde ne kadar zaman geçirebileceklerine veya hangi uygulamaları kullanabileceklerine karar vermelerine de olanak tanır. Kaspersky Safe Kids yönetimi, My Kaspersky profiline erişim gerektiren özel bir servisle uzaktan yapılabilir.

Kaspersky Safe Kids’in ücretsiz sürümünün yetersiz kalması olasılığı ortaya çıkarsa, ücretli olan Pro sürümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, şüpheli etkinlik tespit edildiğinde çocuğun yerini izlemek, sosyal ağlardaki etkinlikleri ve mobil yazışmaları (telefon aramaları ve SMS) ve gerçek zamanlı bildirimleri görüntülemek için araçlar da sunar.

Kaspersky Safe Kids’ın kullanımı oldukça kolaydır. Uygulama, Windows ve Mac OS bilgisayarların yanı sıra Android ve iOS  işletim sistemli mobil cihazlara yükleyerek de kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Kaspersky SafeKids Tanıtım Videoları:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
147 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.