EasyNetMonitor İndir : Windows için Ağ İzleme ve Kontrol Programı

EasyNetMonitor İndir : Windows için Ağ İzleme ve Kontrol Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu246 KB
ÜreticiNiceKit Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Bilgisayar Ağları İzleme Yazılımı

Ağınızdaki belirli adresleri düzenli aralıklarla pingleyerek izleyin, yanıt verdiğinde bir bildirim alın. EasyNetMonitor, uzaktaki bir bilgisayarın ağınızda erişilebilir olup olmadığını kontrol eden basit bir yardımcı programdır. Her tür kullanıcıyı hedefleyerek tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı bir kurulum

Kısa bir kurulum işleminden sonra, EasyNetMonitor sistem tepsisi alanında bir simge oluşturur. Bağlam menüsünü açarak istediğiniz sayıda bilgisayar adresini ekleyebilir ve her biri için ayrı bir tepsi simgesi oluşturabilirsiniz. Seçenekler panelinden, IP kontrolünün zaman aralığını belirleme ve tepsi menüsü açıldığında ping işlevini etkinleştirmek gibi çeşitli ayarları yapılandırabilirsiniz.

Basitçe devre dışı bırakın

Ayrıca, EasyNetMonitor Windows başlangıçta otomatik olarak çalışacak ve ayrıntıları harici bir dosyaya kaydetmek için programlanabilir. Uygulamadan çıkmadan EasyNetMonitor’ı bağlam menüsünden devre dışı bırakmak da mümkündür.

Sonuç

Ağ izleme aracı, düşük bir CPU ve sistem belleğine ihtiyaç duyar ve bu nedenle bilgisayarın genel performansına yük bindirmez. Tuş vuruşlarına ve fare komutlarına iyi yanıt verir ve çok kararlı. Uygulama, asma, çarpma veya hata bildirimlerini gösterme gibi değerlendirme boyunca herhangi bir zorluk oluşturmadı. Çok becerikli olmasa da EasyNetMonitor, bir bilgisayara LAN üzerinden erişilebilir olup olmadığını test etmek için basit ve etkili bir çözüm sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
128 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.