Droid4X İndir – Ücretsiz Android Emülatorü – Android Oyunları PC’de Oynama Programı

Droid4X İndir – Ücretsiz Android Emülatorü – Android Oyunları PC’de Oynama Programı

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu9 MB
Üreticidroid4x
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Android Oyunları Bilgisayarda Oynama Programı

Droid4X Windows Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz bir Android emülatorüdür. Herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde indirebilmek için tasarlanan program ile Android oyunları ve uygulamaları çalıştırmaya yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın başlıca amacı Windows Bilgisayarınıza sanal bir işletim sistemi kurarak PC’nizi bir Android cihaz kullanarak oyunları ve uygulamaları oynatmaya yardımcı oluyor. Oyun ve uygulamaları çalıştırmak adına destek verdiği için oldukça önemli bir özellik olduğunu söylemek mümkün. Akıllı cihazlarda oynarken sıkıntı yaşadığınız oyunlar için daha kaliteli bir şekilde destek vermekte ve böylece yüksek performans da oynamaya yardımcı olmakta. Tabi bunun için Bilgisayar performansı önemli bir yer tutuyor.

NOT: Program Virtualbox tabanlı bir yazılım olduğu için bazı sorunlar ile karşılaşılabiliniyor. Bunun içinde Droid4X programını yüklerken diğerini kaldırmanızı tavsiye ediyoruz. Bundan sonra kurulum yapın ve Google Play üzerinden her türlü uygulama ve oyunu indirerek oynamaya başlayın. Tabi bu programı kullanabilmek için Android ve iOS sistemli akıllı cihazlara yüklemeniz gerekiyor.

Android APK dosyasını indirmek için tıklayın.

iOS sürümünü indirmek için tıklayın.

Droid4X Ekran Görüntüsü

droid4x-indir-ucretsiz-android-emulatoru-android-oyunlari-pcde-oynama-programi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1706 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.