Droid4X İndir – iOS Emülator Download – iOS Oyun ve Uygulamaları PC’de Oynatma Programı

Droid4X İndir – iOS Emülator Download – iOS Oyun ve Uygulamaları PC’de Oynatma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.5 MB
Üreticidroid4x
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi4 sene önce

iOS Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma Programı

Droid4X iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar ile oynanmakta olan oyunları Bilgisayarlar da daha yüksek performanslar eşliğinde oynayabilmesi için tasarlanan programlardan bir tanesidir. Ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz bu program ile iOS işletim sisteminde ki oyunları ve uygulamaları rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

droid4x-indir-ios-emulator-download-ios-oyun-ve-uygulamalari-pcde-oynatma-programi

Bu programı akıllı cihazlarınıza indirdikten sonra tabi Bilgisayara da indirmeniz gerekiyor. Bilgisayara indirmeniz için aşağıda indirme linki vereceğim. Program başlıca akıllı cihazda oynadığınız oyunları ve kullandığınız uygulamaları daha iyi bir performans ile kullanabilmenize yardımcı olmaktadır. Program ile birlikte gamepad gibi oyunları oynamanıza yardımcı olan kontrol cihazlarını kullanabilmenize ve böylece daha büyük monitör ve tv ekranlarında oynamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca direkt olarak akıllı cihazınızı da oyun kontrolcüsü olarak kullanmanıza yardımcı oluyor. Böylece herhangi bir oyun kontrol cihazı kullanmadan akıllı cihazınız ile aynı şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için ayrıca programı Bilgisayara da indirmeniz gerekiyor. Bunun için aşağıda indirme linki paylaşacağım.

Bilgisayara sürümünü indirmek için Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2108 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.