DP Wipe İndir – Bilgisayardan Dosyaları Tamamen Silme Programı

DP Wipe İndir – Bilgisayardan Dosyaları Tamamen Silme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu422 Kb
ÜreticiDirk Paehl
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows PC’den Verileri Geri Dönüşüm Olmadan Silin

Bir dosya geri dönüşüm kutusundan çıkarıldığında kalıcı olarak gitmez ve özel araçlar kullanılarak geri getirilebilir. Bunu önlemek için, çok basit bir uygulama olan DP WIPE, dosyaları bir kez ve daha önce silmeye çalışırken, size bu konuda yardımcı olacak birçok mod sunarken size yardım eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar benzer uygulamalar genellikle karmaşık ve bazen gereksiz özelliklere sahip olsa da, DP WIPE, basit ve dosyaları silmek için hızlı bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle arayüz oldukça basittir ve silgi kuyruğuna daha fazla öğe eklemenizi sağlamak için sürükle ve bırak desteğiyle birlikte sadece birkaç seçenek içerir.

Böylece birden fazla dosyayı bir kerede ekleyebilir ve toplamda altı farklı silme yöntemini kullanabilirsiniz: Sıfırlar, Pseudorandom verileri, RCMP (DSX), ABD DoD 5220.22-M (E) 3x, ABD DoD 5220.22-M (ECE) 7x ve Gutmann (35 geçiş).

Görevlerin çoğu sadece birkaç saniyede tamamlanır, ancak Gutmann yöntemi daha büyük bir dosyayla uğraşması durumunda bile yarım saat alabilir. Uygulamanın diğer bir ilginç özelliği, kullanıcıların Windows Context Menu’de, kullanıcıların tek seferde veya birden fazla dosyayı hızlı bir şekilde hareket halindeyken kaldırma listesine eklemelerini sağlayan özel bir girdidir.

Sonuç olarak, DP WIPE dosyaları kalıcı olarak kaldırmak için en kolay araçlardan biridir ve kullanımı çok kolay olduğundan, en azından denemeyi hak eder. Pakete dahil edilmiş bir yardım dosyası olmamasına rağmen, her şey oldukça basit ve kullanımı kolaydır, bu nedenle yeni başlayanlar uygulamayı kullanmaya çalışırken sorun yaşamaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
115 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.