Doro İndir – PDF Dosyaları Oluşturma Programı (Türkçe)

Doro İndir – PDF Dosyaları Oluşturma Programı (Türkçe)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16.3 MB
ÜreticiThe SZ
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Bilgisayar için Türkçe PDF Oluşturma Programı

Doro PDF dosyaları oluşturmak isteyenler için geliştirilmiş ücretsiz ve Türkçe dil destekli bir seçenektir. Herhangi bir Windows uygulamasından ücretsiz olarak renkli PDF dosyaları oluşturun. Hiçbir can sıkıcı kısıtlama ile karşılaşmadan PDF oluşturmak isteyenler için ideal bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza sanal bir yazıcı ekleyen bu basit uygulamayı kullanarak yazdırılabilir herhangi bir belgeden veya görüntüden renkli PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Uygulama, sisteminizde sanal bir yazıcı gibi yüklenir ve davranır; bu, yerleşik bir yazdırma işleviyle yüklenen herhangi bir uygulamadan PDF dosyası oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Doro PDF Writer, başlık, konu, anahtar kelimeler, yazar ve üretici için özel alanlarla, gelecekteki PDF dosyasının bilgilerini temiz ve tek bir pencereden düzenlemenizi sağlar.

Doro PDF Writer’in çalışma şekli oldukça hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulduğundan, çok sayıda fotoğraf içeren büyük belgelerle uğraşırken bile zorluk yaşamazsınız. Ayrıca, orijinal dosyanın düzenini ve biçimlendirmesini de korur; bu, günümüzün PDF içerik oluşturucularında bulunması oldukça zor bir özelliktir.

Oluşturacağınız dosyaların başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız ise yazılım bu konuda da size destek olacak. PDF dosyasını 128 bit şifre koruması ile şifreleyebilir, kopyalanmasını, yapıştırılmasını ve basılması da önlenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
135 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.