digiKam İndir : Mac için Ücretsiz Profesyonel Fotoğraf Yönetme Aracı

digiKam İndir : Mac için Ücretsiz Profesyonel Fotoğraf Yönetme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu205 MB
ÜreticidigiKam Team
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi11 ay önce

Mac için Dijital Fotoğraf Yönetme Programı

digiKam, Windows, Mac ve Linux için gelişmiş bir dijital fotoğraf yönetimi uygulamasıdır. Açık kaynaklı yazılım olan digiKam, fotoğraf görüntüleme, düzenleme ve düzenleme için istediğiniz her şeyle birlikte gelir. DigiKam yazılımı, tüm düzenleme ve etiketleme araçlarını entegre ederken çok sayıda görüntüyü yönetmek isteyen amatör fotoğrafçılar için idealdir.

Sponsorlu Bağlantılar

DigiKam’ın başlangıç noktası albüm görünümüdür. Burada, koleksiyonunuzdan resimler yayınlayabilir, coğrafi veriler sağlayabilir, kategorilere ayırıp değerlendirebilirsiniz. Pencerenin sol tarafındaki şeffaf ağaç görünümü, resimlerinizi her zaman takip etmenize ve tek bir tıklamayla oradaki fotoğrafları açmanıza olanak tanır. Çok sayıda görüntüyü tek seferde yeniden adlandırabilir, düzenleyebilir ve optimize edebileceğiniz toplu işleme, özel bir özelliktir.

DigiKam’a dahil olan resim düzenleme araçları size fotoğrafları düzenlemek, görüntü onarımları yapmak, efektler eklemek ve çok daha fazlasını sunma olanağı verir. Ayrıca, fotoğraflı bir kişiye otomatik olarak bir fotoğraf atamanızı sağlayan dahili yüz tanıma özelliği de kullanışlıdır.

Sonuç

Akıllı fotoğraf yöneticisi, tüm önemli fotoğraf programlarını bir çatı altında indirmek ve birleştirmek için tamamen ücretsizdir.

Windows için digiKam 32 Bit İndir

Windows için digiKam 64 Bit İndir

Linux için digiKam İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
136 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.