digiKam İndir : Linux için Dijital Fotoğraf Yöneticisi

digiKam İndir : Linux için Dijital Fotoğraf Yöneticisi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu384 MB
ÜreticidigiKam Team
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi2 sene önce

Linux için 32 ve 64 Bit Ücretsiz Profesyonel Fotoğraf Yönetme

Linux tabanlı işletim sistemleri için çok yönlü bir dijital fotoğraf yönetimi uygulaması. digiKam, kullanıcılara KDE masaüstü ortamlarında konuşlandırılacak özel bir fotoğraf yönetim çözümü sunan açık kaynaklı bir projedir. Yerleşik ve güçlü bir eklenti mimarisi ile kolaylıkla genişletilebilen resim editörü ve düzenleyici bileşenleri içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Temel özellikler arasında, kırmızı göz düzeltme, parlaklık, kontrast, gama, renk tonu, doygunluk ve parlaklık düzeltme, renk dengesi, renk tersi, renk otomatik düzeltme, oran kırpma, serbest kırpma, eğriler ayarlamaları, döndürme ve renk eğrisi kullanan siyah-beyaz ve renk uyumu dönüştürücü bulunur. Bu araçla, resimleri içe aktarabilir, fotoğraf koleksiyonunuzu organize edebilir, resimleri görüntüleyebilir, fotoğrafları düzenleyebilir ve geliştirebilir, slayt gösterileri ve takvimler oluşturabilir, sosyal kâğıt hizmetleri, e-posta resimlerini kullanarak fotoğraf kreasyonlarınızı basabilir ve paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı ilk kez çalıştırırken, kullanıcılardan görüntü dosyalarının depolanacağı veritabanının yolunu girmeleri, RAW resimlerini nasıl manipüle etmeyi istediklerine karar vermeleri istenecekse de resim dosyalarına bilgi eklemek isteyip istemediği sorulacak, ve fotoğrafların önizleme modunda nasıl görüntüleneceği gibi bir takım işlemleri yapmaları istemektedir.

Kullanıcı arabirimi, ana görüntü görüntüleme alanından ve bir görüntü gezgini, etiket tarayıcı, takvim tarayıcı, zaman çizelgesi görüntüleyici, görüntü bulucu, çift bulucu, coğrafi konum belirleyici ve kişilerin etiketçisi gibi davranan bir kenar çubuğundan oluşur.

Sonuç

digiKam Linux tabanlı işletim sistemleri için çok karmaşık bir fotoğraf yönetim uygulamasıdır. Çok kötü ki KDE çalışma zamanı kitaplıklarının diğer açık kaynaklı masaüstü ortamlarında çalışması gerekiyor.

Windows için digiKam 32 Bit İndir

Windows için digiKam 64 Bit İndir

Mac için digiKam İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
153 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.