DFX İndir – DFX Audio Enhancer Son Sürüm Download

DFX İndir – DFX Audio Enhancer Son Sürüm Download

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.9 MB
ÜreticiFXsound.com
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Windows için Ses Yükseltme, Ses Artırma Programı

DFX Audio Enhancer Windows Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz bir ses artırma programıdır. Küçük bir boyuta sahip olan program en her türlü şekilde dinlediğiniz müzikler ve oyunları için ses yükseltmeleri yapmanıza izin vermektedir. Başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DFX PC’nizde olağanüstü oynatma kalitesini sağlayarak 3D Surround ile en sevdiğiniz programları ve web sitelerinin ses kalitesini yükselterek daha da gelişmiş kalitede ses yükseltmeleri yapmanıza izin verecektir. Basitçe DFX yükleyerek müzik, video, oyun veya ses ile ilgili diğer her şeyi özgürce oynatmaya başlayın. İnce ses ayarları yapmak için kolay bir seçenektir. Müziklerle ilgili size rehberlik edecek farklı araçlara ait ipuçları ile sezgisel bir arayüze sahiptir. Kendi özel ayarlarınızı oluşturabilir ve bu ayarları kaydedebilirsiniz.

dfx-indir-dfx-audio-enhancer-son-surum-download

Ayrıca, kütüphanede yer alan seçeneklerden DFX görünümünü değiştirebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinde daha zengin, daha net ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu siteler; Pandora, Netflix, Hulu, CNN, ESPN, Last.fm, Vimeo, Dailymotion, Facebook, Yahoo !, Google +, Amazon.com, Google Play, iTunes Fragmanlar, TuneIn, Grooveshark, MOG, VEVO, RDIO, Rhapsody, Flickr, Deezer, Slacker Radyo, Jango, SoundCloud, Songza, Turntable.fm, iHeartRadio, SiriusXM İnternet Radyo ve diğer tüm web siteleri.

dfx-indir-dfx-audio-enhancer-son-surum-download

Online oyunlar oynarken ses patlamaları yaşamak  isteyenler için de destek vermekte ve masaüstü oyunlarından olan: Zynga, Angry Birds, Yahoo! oyunları, Games.com, Addicting Oyunlar, Miniclip, Nickelodeon Oyunları, Shockwave.com, PBS Çocuk Oyunları, Pogo.com, MSN Games, Disney Oyunları Cartoon Network oyunları, Warcraft, Guild Wars, Diablo, Sims, SimCity, Starcraft, Madden NFL Dünya ve diğer tüm oyunlar için de destek vermektedir.

Skype, Google Sohbet, Google+ Hangouts, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Camfrog, Paltalk, GoToMeeting, WebEx Toplantıları, Adobe Connect ve diğer tüm ses ve video sohbet programlarında insanlarla sohbet ederken net bir deneyim keyfi yaşamak ve yüksek sesle sesli sohbetler veya web konferansı yapacağınız zamanlarda da size yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
21951 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.