DesktopOK 64 Bit İndir – Windows Masaüstü Simgeleri, İkonları Sabitleme

DesktopOK 64 Bit İndir – Windows Masaüstü Simgeleri, İkonları Sabitleme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu281 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows Masaüstü Simge ve İkonları Sabitleme Programı Türkçe

Ücretsiz DesktopOK ile masaüstü simgelerinizin mevcut düzenini kaydedin, yönetin, sabitleyin, geri yükleyin ve daha fazlasını yapın. Bedava olan program ayrıca Türkçe dil desteği sunmaktadır. Masaüstü simgelerinizin belirli bir düzeni var mı? Sistem çöküşünüz oldu ve simgeler ekranın her yanına dağılmış mıydı? Sorun değil, çünkü DesktopOK istenen konumlandırmayı geri yükler. Tek yapmanız gereken, programı başlattığınızda simgelerinizi istediğiniz sıraya getirmektir. Çoklu düzenlemeler belirleyebilir ve sonra bunları geri yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Her kullanıcı masaüstünde ikonların kendi düzenine sahip olabilir, otomatik olarak gizleyebilir ve masaüstü simgelerini görüntüleyebilir, kolayca tüm pencereleri simge durumuna düşürür ve her ekran çözünürlüğü için favori simge konumunu kaydedebilir. DeskopOK’un bilgisayara kurulması gerekmez, küçük bir USB çubuk veya başka bir bellek aygıtının taşınması yanında kolayca masaüstünden çalıştırılabilir.

Programın arabirimi basittir ve düğmeler için bazı araç ipuçları var ve özellikle “Punch The Icons” düğmesi, tüm simgeleri düzenlemenize yardımcı olur. Simge düzenimizi kaydetmek için DesktopOK’i kullanarak kolaylıkla geri yükleyebilir, mevcut simge düzenini kaydetmek için Kaydet düğmesini tıklamanız ve dağınık hale geldikten sonra onları düzeltmek için Geri Yükleme’yi tıklamanız yeterlidir.

DesktopOK 32 Bit İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
286 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.