DesktopOK 32 Bit İndir – Windows Masaüstü Simge ve İkonları Sabitleme

DesktopOK 32 Bit İndir – Windows Masaüstü Simge ve İkonları Sabitleme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu179 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows Masaüstü Simgeleri, İkonları Sabitleme Programı Türkçe

Birden çok kullanıcı için farklı çalışma alanı düzenlemelerine sahip olmasını sağlayan bu kullanışlı programı kullanarak masaüstünüzün simgeleri, ikonları sabitleyin, düzenleyin, yönetin, kaydedin ve geri yükleyin. DesktopOK, işlemlerinizi zenginleştirmek için ekstra araçlar sağlayan tüm masaüstü simgelerinin konumlarını kaydedip yeniden yükleyen çok kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Ücretsizdir ve Türkçe dil desteklidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana pencere, bir masaüstü düzenini hızlı bir şekilde kaydetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri gruplar; ancak gelişmiş bir kullanıcıysanız ve daha ileri yapılandırma seçeneklerine adım atmak istiyorsanız, DesktopOK sizi de memnuniyetle karşılıyor. Simgelerinizi kaydedebilmeniz ve geri yükleyebilmenizin yanı sıra “Seçenekler” düğmesine tıkladığınızda, otomatik kaydetme ve ayarları değiştirme olanağı sağlar. Çalışma alanı veya ekran çözünürlüğünü ad olarak kullanabilir ve kaydedilecek maksimum düzen sayısını tanımlayabilirsiniz.

DesktopOK masaüstü düzenini Windows’un kapanmadan önce kaydetmek ve Windows’un başlatılmasından önce orijinal konumunu geri yüklemek üzere yapılandırılabilir. Otomatik olarak orijinal düzeni kaydederek, varsayılan ayarlara kolayca geri dönmenizi sağlar.

Sonuç

DesktopOK, özellikle ekran çözünürlüğünü düzenli olarak değiştirdiğinizde kullanışlı bir araçtır. Bu şekilde, her kullanıcı, minimum konfigürasyon seçenekleri ve çok sezgisel bir arayüzle kendi düzenine sahip olabilir.

DesktopOK 64 Bit İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
207 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.