DeskScapes İndir – PC için Canlı Duvar Kağıdı Oluşturma Programı

DeskScapes İndir – PC için Canlı Duvar Kağıdı Oluşturma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu72.3 MB
ÜreticiStardock
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Bilgisayar Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucuları Resim / Video ile Kişiselleştirin

Her Windows sürümü kendi duvar kağıdına sahiptir. Bu duvar kağıtlarını kontrol etmede daha fazla güce sahip olmak istiyorsanız, görüntüleri veya videoları duvar kağıdı olarak kullanmanıza izin veren bu programı deneyin. 40’tan fazla efekt ve filtre içerir, böylece masaüstünüzde gerçek ve benzersiz bir deneyim yaratabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Duvar kağıtları oluşturun

Tercih ettiğiniz görüntü ve resim düzenleme programının kullanımıyla kendi duvar kağıdınızı bile oluşturabileceğinizi, ardından DeskScapes ile yönetebildiğinizi göz önünde bulundurun. Daha sonra, görüntüyü tercih ettiğiniz şekilde hareket ettirme olanağına sahip olacaksınız. Kaldırmanız gereken resmin bölgelerini seçmek için farenizi tıklayıp sürüklemeden faydalanın.

WMV ve Dream format desteği

Masaüstünüze animasyonlu video duvar kağıtları uygulamak için DeskScapes ile WMV ve Dream dosyalarını kullanın. DeskScapes’in kullandığı .Dream formatı, duvar kağıtlarını canlandırmak için kullanılan içeriği içerecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Mevcut duvar kağıtlarına yeni renkler uygulayın

Basit bir kaydırıcı kullanarak DeskScapes, duvar kağıtlarına yeni renkler uygulamanıza yardımcı olur. Renk özelleştirmesi tüm bir görüntüye uygulanabilir veya yalnızca renkleri seçmek için uygulanabilir. Monitörlerinizin her birinde farklı bir duvar kağıdı veya birden fazla monitör üzerinden video ve statik duvar kağıtlarını genişletme seçeneği sunar.

Kolay kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü sezgiseldir ve kullanımı kolaydır, sadece birkaç dakika içinde harika görünümlü bir özel masaüstü tasarımı yaratabilirsiniz. Her zaman mevcut önizleme, yeni duvar kağıdınıza efekt uygulamadan önce masaüstünüzün nasıl görüneceğini görmenize yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
183 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.