Dell, Lenovo, HP, Microsoft Sürücüleri ve Bios Sürümleri Otomatik Yükleme Programı

PC’nizin donanım yapılandırması ne kadar iyi olursa, her durumda daha iyi performans gösterebilir. Bununla birlikte, sürücüler de önemli bir performans söyleyişine sahipler, bu nedenle güncel tutmak herhangi bir bilgisayarda zorunlu bir işlemdir. Bu nedenle, Sürücü Otomasyon Aracı, tüm sürücü paketlerini dağıtmaya hazır hale getirmenize yardımcı olan araçlarla birlikte gelir. Bahsedilmesi gereken ilk şeylerden biri, uygulamanın indirilme anı bittiğinde iyi bir hafif paket halinde gelmesi. Bu, diğer bilgisayarlarda da kullanılmak üzere bir USB flash sürücüye yüklenerek taşınması demektir. Belirli bir sunucuya erişmek için etkin bir İnternet bağlantının olması gerektiğini ve programın tüm verileri düzgün bir şekilde toplamak için yönetici ayrıcalıklarına sahip olduğunu unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında uygulama, belirli sürücü paketlerini ve BIOS sürümlerini indirmek için yapılan, ancak sezgisel bir arayüzde sarılmış bir PowerShell komut dosyasından başka bir şey değildir. Bununla birlikte, programın günlük sürücüsü indirme aracı olmadığına dikkat edin, tüm sürücü paketlerini büyük bilgisayar kurulumlarına dağıtılmaya hazır hale getirmeye özen gösterin.

İlk adımlardan biri, hiçbir şey sağlanmazsa bilgisayarın varsayılan olarak okuduğu uygulama ile ilgili SCCM sunucusuna ulaşmaktır. Ayrıca, bağlantı bir proxy sunucu vasıtasıyla kurulabilir. İlgili üreticilerin modelleri Acer, Dell, Hewlett-Packard, Lenovo ve Microsoft için seçeneklere bakılmalı ve listeye eklenmelidir.

SCCM sürücüsü veya standart paket, MDT, hem SCCM hem de MDT için seçeneklerle birlikte, yalnızca ilgi çekici dağıtım platformunu dikkatli bir şekilde seçmeniz veya indirmeniz gerekir. İşletim sistemi de seçilmelidir ve ilgili mimari de gerekir.

Sürücü temizleme seçenekleri, bir pakete bağlanmayan kullanılmayan sürücüleri kaldırmanıza ve bunun yerine geçilen sürücü paketlerini kaldırmanıza olanak tanır.

Her şey düşünüldüğünde, Sürücü Otomasyon Aracının, bir dizi bilgisayar arasında sürücülerin toplu dağıtımı için uygun olan uygun bir sürücü paketi indirme aracı olduğunu belirtebiliriz. Tüm sürücü paketleri ve BIOS sürümleri, çeşitli üreticiler ve modeller için yakalanabilir.

Driver Automation Tool (Sürücü Otomasyon Aracı) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
296 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.