Dark Reader İndir – PC Ekran Işığından Gözleri Koruma Programı

Dark Reader İndir – PC Ekran Işığından Gözleri Koruma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu528 KB
ÜreticiDarkReader
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Bilgisayar Işığından Gözleri Korumak için Chrome Koyu Tema Uzantısı

Monitörünüzün önünde çok zaman geçirirseniz, sonunda kötü göz yorgunlukları ve hatta baş ağrıları yaşayacağınız kaçınılmaz olacaktır. Tabi bu belirtiler özellikle gözlerimizin ekranlarımızdaki parlak renkler ve ışıklar tarafından vurgulandığı gece boyunca ve ekran ışığına yoğun bir şekilde maruz kalınan durumlarda için daha çok geçerlidir. Ücretsiz bu araç size oldukça fayda sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome için Dark Reader, tarayıcınıza ve taradığınız sitelere koyu bir tema uygulayarak bu sorunu gidermenize yardımcı olan kullanışlı bir Chrome uzantısıdır. Uzantı, ağırlıklı olarak siyah ve gri temalı koyu renkler kullanır.

Farklı parlaklık değerleri ayarlayarak, gri tonlama yüzdesini artırarak veya azaltarak, kontrastı ve daha fazlasını ayarlayarak bazı özelleştirmeler yapmanızı sağlar. Eklenti, bir fare tıklamasıyla açılıp kapatılabilir, hafiftir ve bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz uzun geceler için yüklü olmasını şiddetle öneririz.

Sonuç olarak, bilgisayar ekran ışığının olumsuz yönlerinden kurtulmak için oldukça faydalı bir araçtır. Uzantıyla ile alakalı aşağıdaki videoya da göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
30 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.