DAP 10 Full İndir – En Hızlı İndirme Yöneticisi ve Hızlandırıcı Türkçe

DAP 10 Full İndir – En Hızlı İndirme Yöneticisi ve Hızlandırıcı Türkçe

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.3 MB
ÜreticiSpeedbit Ltd.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz İndirme Yöneticisi : Download Accelerator Plus DAP10

Hızlandırıcı Artı DAP10 full sürüm olarak indirilebilen en hızlı ücretsiz indirme yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz sürümünün yanında eğer memnu kalır iseniz o zaman Premium versiyonu ile daha fazla özelliğini kullanabileceksiniz. Eğer dil sorunu yaşayan birisi iseniz merak etmeyin program 48 farklı dil ile kullanılabiliyor. Tabi Türkçe dil desteği de mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

PC için bu indirme yönetim aracı, HTTP ve FTP kullanarak İnternet indirme hızınızı artırabilir, indirirken daha hızlı indirme kaynaklarını arayabilir ve kullanabilir. Ayrıca, DAP, indirme güvenliğini SPEEDBit’in Multi Antivirus (MAV) Analizi ile geliştirdi; bu program, karşıdan yüklemelerinizi dünyanın en iyi antivirüs uygulamaları tarafından derecelendirildiğini gösteren bir programdır.

Windows için Accelerator Plus’ı indirme Metacafe ve Vimeo gibi çeşitli popüler video barındırma hizmetlerinden video indirme özelliğine sahiptir. Uygulama, yerleşik bir video dönüştürücüye sahiptir, böylece Vimeo’dan bir video indirebilir ve hızlı bir şekilde sisteminizde izleyebileceğiniz bir biçime dönüştürebilirsiniz. Videoları ücretsiz olarak çeşitli biçimlere dönüştürmenizi sağlar. Ayrıca, bir videoyu bir MP3 dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Windows için indirme yöneticisi otomatik olarak en hızlı indirme kaynaklarını arar. Bunun dışında, program ayrıca bir dizi video genişletme ve eklenti kullanılarak da özelleştirilebilir.

Download Accelerator Plus’ın tam sürümü, iyi bir dizi özellik sunar ve ayrıca aracı, özel gereksinimlerinize ve kullanım düzeninize uyacak şekilde özelleştirmek için kurabileceğiniz birden fazla eklenti vardır. Bu indirme yardımcı programındaki en kullanışlı özelliklerden biri, indirmek istediğiniz dosyaları aramak için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltan entegre bir web tarayıcısı ile donatılmış olması. Ayrıca, ayna sunucularını da arar ve mümkün olan en hızlı aktarım hızları için dosyayı aynı anda birden çok kaynaktan ister.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
211 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.